Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE nied dzila internet

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE nied dzila internet

Witam po wysłaniu sms Blokuj pod 80148 dostałam sms zwrotnego " Usługa Nie chce schodków zostala aktywowana na numerze ... Pozdrawiamy orange" od tego czasu nie moge korzystac z transmisji danych. Co może być tego powodem? Dlaczego internet dziala jedynie i wyłącznie na WI-FI?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Smart Plan LTE nied dzila internet

Po aktywacji niektórych usług, istnieje konieczność restartu urządzenia. Tak jak napisał @Piotrekk85, sprawdź też ustawienia telefonu...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Smart Plan LTE nied dzila internet

A masz włączoną transmisję danych w ustawieniach? Nie masz jakieś limitu na poziomie urządzenia?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE nied dzila internet

Przed włączeniem usługi nie chce schodków internet dziłał normalnie a po wysłaniu sms wgl go nie ma.

Właśnie wyłączyłem usługe nie chce schodków moze to pomoze moze z ta usuga jest cos nie tak.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Smart Plan LTE nied dzila internet

Po aktywacji niektórych usług, istnieje konieczność restartu urządzenia. Tak jak napisał @Piotrekk85, sprawdź też ustawienia telefonu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Smart Plan LTE nied dzila internet

Wg mnie to przypadek. Chyba że akurat w danym momencie wykorzystałeś schodek - i wpadł lejek.

W celu sprawdzenia sugeruję kontakt z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE nied dzila internet

Z internetu korzysta moja mama wiec FB raczej nie zjadl by jej w ciagu tygodnia 6gb 🙂 wlasnie restartuje telefon zobaczymy moze pomoze. Jak nie to bedzie trzeba przejsc sie do salonu .

Ale dziekuje za odpowiedzi:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Smart Plan LTE nied dzila internet

Mogła w tle pobierać się jakaś aktualizacja. A sprawdzałeś na mój Orange czy masz dużo danych z abonamentu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE nied dzila internet

Wyłączenie usługi nie chce schodków i restart telefonu pomogł .

Dzieki za pomoc:)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE nied dzila internet

Sprawdzałem było 2GB do uzycia


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Smart Plan LTE nied dzila internet

Czyli tak na prawdę nie wiadomo co pomogło 😉 Czy restart telefonu czy wyłączenie usługi 😉 Ważne że działa ponownie... Jeżeli był jeszcze transfer do wykorzystania, wystarczył by restart urządzenia 🙂 Jak napisałem wyżej, warto po uruchomieniu usług dodatkowych, zrestartować telefon celem ponownego zarejestrowania karty sim w centrali, już z nowymi ustawieniami...