Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE Dodatkowy bez numeru głównego

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Smart Plan LTE Dodatkowy bez numeru głównego

Droga społeczności Nasz Orange. Potrzebuję pomocy, a więc mam pytanie odnośnie tego jak będzie funkcjonował samodzielnie numer dodatkowy, gdy nie będzie numeru głównego w ramach oferty Smart Plan LTE Wspólny. Umowę podpisywałem w połowie stycznia 2018 roku, jednak numer główny kończy się wcześniej (w grudniu) i rozpocząłem proces przenoszenia do nju mobile. Jednak aby podłączyć do pary drugi numer (obecnie dodatkowy w ramach Smart Plan LTE Wspólny) muszę poczekać na uruchomienie numeru głównego co może skutkować, że numer dodatkowy jeden okres rozliczeniowy będzie bez numeru głównego w Orange. Jak to będzie wyglądało? Będę wdzięczny za wyjaśnienie 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Smart Plan LTE Dodatkowy bez numeru głównego

witam  Opłata za plan dodatkowy bez głównego to 40 zł/miesiąc. Wg cennika wszystko jest płatne extra. Jednak w ramach promocji masz nolimit na komórki +2,5GB w kraju. Stacjonarki są płatne oddzielnie. Promocja może być odwołana w każdym czasie. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/24542/0d55a6b6-547b-4a42-9aa2-38dc1fa9d440.pdf

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Smart Plan LTE Dodatkowy bez numeru głównego

witam  Opłata za plan dodatkowy bez głównego to 40 zł/miesiąc. Wg cennika wszystko jest płatne extra. Jednak w ramach promocji masz nolimit na komórki +2,5GB w kraju. Stacjonarki są płatne oddzielnie. Promocja może być odwołana w każdym czasie. https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/24542/0d55a6b6-547b-4a42-9aa2-38dc1fa9d440.pdf


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Smart Plan LTE Dodatkowy bez numeru głównego

Ok, to dobrze. Tak naprawdę numer będzie jeden okres rozliczeniowy w styczniu na ofercie smart plan lte dodatkowy, później zostanie przeniesiony. Mam nadzieję, że tak szybko nie odwołają promocji. Dzięki za wyjaśnienie 🙂