Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skradziona tożsamość a umowa w orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Tak zrób, im muszą udostępnić tę umowę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Skradziona tożsamość a umowa w orange

zawsze można poprosić (tak mi się wydaje) o opinię grafologiczną. Ja kiedyś byłem poszkodowanym w oszustwie przez internet i wówczas zastosowano analizę grafologiczną aby potwierdzić że podpisy pod kontem bankowym i protokołem zeznań z komendy złożyła ta sama osoba.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Skradziona tożsamość a umowa w orange

A to już w przypadku fałszerstwa, Policja jest od tego 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Skradziona tożsamość a umowa w orange

przypuszczam, że taka analiza została zrobiona albo będzie zrobiona. W ten sposób jest najłatwiej dowieść czy to "powód" podpisał się pod umową 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Raczej będzie, z tego co mówi Policja, ale sprawnie przekazana umowa w tej sytuacji by to pewnie znacznie przyspieszyła. Teoretycznie jest to w interesie i Orange i moim, a w praktyce : radź sobie człowieku, my mamy papier...  

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Jeśli chciałeś zdobyć kopię umowy, należało nie zgłaszać fraudu.

Niestety wewnętrzne procedury Orange są takie a nie inne. Dział prawny zablokował taką wysyłkę w tej sytuacji. Dokumenty otrzymają jedynie upoważnione organy państwowe.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Ok, ale to znaczy że salony i infolinia są niedoinformowane ? To bardzo źle - także PR-owo. Ja już wiem co robić dalej, ale skoro tak, to nie powinny być w ogóle przyjmowane takie zgłoszenia (o kopię/skan umowy)  tylko od razu informacja kto może pozyskać od operatora takie dane,  a przynajmniej powinna pójść do poszkodowanego - zgłaszającego jasna informacja dlaczego nie ma odpowiedzi, a nie, że "nie świadczą takich usług".  

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Oczekiwanie by Orange opisywał swoje procedury antyfraudowe i fraudowe jest z gruntu słusznych, ale niewykonalnych.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Skradziona tożsamość a umowa w orange

Witam

 

tylko takie sytuacji pomoże policja abo adwokat i jeszcze najlepiej pójdziesz do sądu !!!...

 

możesz tak być mieć nie jeden swoje umowa np. play i różnie sieci !!!....

 

a mogę zapytać jak Pani/Pan zgubiłem dokumenty dowód osobisty ?.

 

Pozdrawiam

Piotr