Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

SMS

Witam. Mam problem dotyczący zawyżonej płatności za sms. A więc szukając sposobu na wyłączenie usługi "Cała Naprzód" natrafiłem na taki regulamin. Jest w nim napisane że opłata za wysłanie sms-a to 25 groszy jednak gdy go wysłałem okazało się że kwota za wysłanie wynosiła 25zł i teraz mam pytanie co mam z tym zrobić bo to raczej nie jest normlane.LORANGE.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

SMS


Jasiek323 napisał(-a):

I jest jakakolwiek możliwość że zwrócą mi pieniądze? Bo jeśli chodzi o tą usługę to już ją wyłączyłem.


@Jasiek323, jak złożysz merytoryczną reklamację (regulamin świadczenia usług mówi o tym), to masz szansę odzyskać pieniążki, albo na poczet usług na koncie forma wyrównania. Nie wiem, jakie usługi masz na koncie. Dołącz pliki/dowody/Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

SMS

Złóż reklamację, niestety na forum tu Ci nie pomożemy.
Anonim

Nie dotyczy

SMS

@Jasiek323, w pkt.2 masz napisane, że wybór odpowiedniej opcji w ramach Indywidualnego Konta Abonenta, dostępnego (pod nazwą Mój Orange lub inną używaną przez Orange) po zalogowaniu na www.orange.pl. Jeżeli nie będzie przeszkód regulaminowych, to wyłącz i już. Chyba, że korzystasz to jak pisze @Piotrekk85, reklamuj z zakładki Kontakt albo przez aplikację. Jest też (na usługach stacjonarnych) formularz reklamacji. Na nim się wzoruj, chociaż opcje są słabo intuicyjne.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

SMS

I jest jakakolwiek możliwość że zwrócą mi pieniądze? Bo jeśli chodzi o tą usługę to już ją wyłączyłem.

Anonim

Nie dotyczy

SMS


Jasiek323 napisał(-a):

I jest jakakolwiek możliwość że zwrócą mi pieniądze? Bo jeśli chodzi o tą usługę to już ją wyłączyłem.


@Jasiek323, jak złożysz merytoryczną reklamację (regulamin świadczenia usług mówi o tym), to masz szansę odzyskać pieniążki, albo na poczet usług na koncie forma wyrównania. Nie wiem, jakie usługi masz na koncie. Dołącz pliki/dowody/Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

SMS

Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.

A może wysłałeś smsa na numer 921XX gdzie XX to jakieś cyfry i za niego płacisz?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

SMS

@Jasiek323 Czy uważasz którąś z powyższych odpowiedzi za szczególnie pomocną? Jeśli tak oznacz ją proszę jako rozwiązanie, to pomoże inny szybciej ją wyszukać. Mrugający mężczyzna