Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Jest problem w tym że ktos wyslal mi wiadomosc glosowa podczas gdy ja mialem wylaczony telefon.

Jest to wiadomosc nękająca. Chodzi mi tylko o numer I skad byl

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?


V0P3R napisał(-a):

Jest problem w tym że ktos wyslal mi wiadomosc glosowa podczas gdy ja mialem wylaczony telefon.

Jest to wiadomosc nękająca. Chodzi mi tylko o numer I skad byl


@V0P3R, 118 912 to telefoniczna informacja m.in. o numerach telefonów abonentów zagranicznych. Usługa jest dostępna 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia w sieci orange to 1,98 zł z VAT za minutę. Możesz zablokować, jeżeli masz opcję w ustawieniach do blokady w telefonie >Ustawienia > Połączenia > Wszystkie połączenia > Automatyczne odrzucanie (blokada) . Możesz też przez pobranie aplikacji Odebrać telefon?Google Play na smartfona z Androidem zablokować ten numer. Możesz też pójść do salonu, także partnerskiego i podając ten numer, zablokują. Zakładka na forum Kontakt poprzez aplikację (za darmo) i te screeny poniżej mogą (nie muszą) Pomóc Tobie w rozwikłaniu problemu.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpgBlokowane.jpgMonitoring.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Jeśli numer nie słychać przed wysłuchaniem nagrania, to niestety nie odzyskasz tego numeru.

Jeśli to jest nękające, możesz zgłosić sprawę na policję/do prokuratury/itp. Te organy w ramach swoich czynności mogą ustalić jaki to numer (ale nie zawsze Ty go bezpośrednio uzyskasz).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

No numer mi mowi po odsluchaniu wiadomosci,ale po wpisaniu w necie nie wyswietla mi sie nic o nim (+382 67 693 117).https://clyp.it/2nm3qxze
To jest ta wiadomosc mam ja juz ktorys raz.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt .Podaj ten numer i kilka dat i godzin sytuacji - opisz sytuację i poproś doradcę aby wysłał zgłoszenie do działu nadużyć(fraud) Orange z podejrzeniem, że operator zagraniczny chce nabijać sobie opłaty za oddzwanianie na numer.

To może służyć temu by nabijać koszty rozmów międzynarodowych.

Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

@V0P3R, mi to wygląda na numeracje krajów bałkańskich byłej Jugosławi, albo (być może) Ukrainy. Jeżeli byłby to trop właściwy, to stalking jest karalny i możesz go zablokować w ustawieniach, albo liczyć na pomoc organów ścigania, o ile masz ochotę w to "wchodzić"Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

+382 to kierunkowy Czarnogóry


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

To z ukrainy czy z czarnogory?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Ukraina ma 380.
382 to Czarnogóra.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

No to po co oni do mnie dzwonia? I to jeszcze z Polski.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

A skąd wiesz, że z Polski?

Z uwagi na to, że na terenie niektórzy operatorzy działają nieuczciwie, ma to służyć temu byś oddzwonił na ten numer. W Orange to koszt minuty: 2,08zł+stawka za standardową minutę w planie. Ziarko do ziarka i zbierze się miarka. W przypadku połączeń część z tych kosztów połączenia (jak nie większość) trafia do operatora docelowego.

Inna przyczyna to może ktoś się "bawi", oczywiście o ile nie masz znajomych/rodziny w tym kraju.