Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

A da sie zgłosic gdzies ten numer czy cos?

Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?


V0P3R napisał(-a):
A da sie zgłosic gdzies ten numer czy cos?

@V0P3R, zablokuj u siebie w telefonie, albo zgłoś blokadę poprzez zakładkę Kontakt z górnej belki forum.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Blokady na połączenia przychodzące niestety nie ma. Możesz poprzez BOK http://orange.pl/kontakt poprosić doradcę o przesłanie zgłoszenia do działu Fraud/nadużyć. Na forum tu nikt nie ma narzędzi by to zweryfikować, ale w tym dziale mają. Warto podać też kilka przykładów (data, godzina).

Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Ja mam możliwość blokady i skutecznie poradziłem sobie z trzema natrętami. A zakładka Kontakt, też ma czat, więc po co się powtarzać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

To ja poproszę o instrukcję jak skorzystać z blokady na przychodzące połączenia międzynarodowe w zakładce Kontakt...

Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

@V0P3R, możesz też na koncie zablokować poprzez w NMO roaming i połączenia wychodzące, bo być może technicznie jest cwany, skoro mówisz, że dzwoni z Polski (poprzez sieć nadajników krajowych, ale Ty nie będziesz miał możliwości wyjścia za granicą z połączeniem. Ja tak miałem na styku czeskiej strony i polskiej, że łapało zasięg raz jednego, raz drugiego...taka pułapka cenowa). Ale post ze screnami jest lepszym wyjściem.

Anonim

Nie dotyczy

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?


V0P3R napisał(-a):

Jest problem w tym że ktos wyslal mi wiadomosc glosowa podczas gdy ja mialem wylaczony telefon.

Jest to wiadomosc nękająca. Chodzi mi tylko o numer I skad byl


@V0P3R, 118 912 to telefoniczna informacja m.in. o numerach telefonów abonentów zagranicznych. Usługa jest dostępna 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koszt połączenia w sieci orange to 1,98 zł z VAT za minutę. Możesz zablokować, jeżeli masz opcję w ustawieniach do blokady w telefonie >Ustawienia > Połączenia > Wszystkie połączenia > Automatyczne odrzucanie (blokada) . Możesz też przez pobranie aplikacji Odebrać telefon?Google Play na smartfona z Androidem zablokować ten numer. Możesz też pójść do salonu, także partnerskiego i podając ten numer, zablokują. Zakładka na forum Kontakt poprzez aplikację (za darmo) i te screeny poniżej mogą (nie muszą) Pomóc Tobie w rozwikłaniu problemu.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpgBlokowane.jpgMonitoring.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

Życie napisało dalszy ciąg. Wiele serwisów internetowych https://www.fandroid.com.pl/dziwne-polaczania-z-afryki-uwaga-na-te-numery,15976 podaje wskazany numer jaki numer oszustów. Więc tym bardziej zgłosić sprawę do działu Fraud.


Zespół Nasz Orange
  • 1104
  • 7716
  • 79

Czy można się dowiedzieć, kto nagrał wiadomość głosową i po co do mnie dzwoni?

@V0P3R czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jej jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy