Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozwiązanie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy

Obecnie wszystkie zlecenia po Orange Love do innych ofert powinny być robione w salonie (i celowo nie ma potem odstąpienia).

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Rozwiązanie umowy

@Piotrekk85  jeszcze napisz że wyłącznie w salonie firmowym 😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozwiązanie umowy

To w każdym. Ale jak prowizje małe albo brak, to co się dziwić że nikomu się nie chce.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

Jeszcze dodam, że mimo iż OL strasznie mocno mi się nie podoba i są duże kłopoty z przejściem z OL na inną ofertę bądź nie ma wcale takiej możliwości, nie znaczy, że nie korzystam z ofert ORANGE.

Uważam, że w tej chwili na rynku Polskim nie ma lepszej sieci komórkowej. Tylko oferta Orange najbardziej jest zbliżona do moich potrzeb.

Po zakończeniu umowy w OL, numery przeniosłem do PLAY, następnie po kilku dniach znowu wróciłem do Orange na kartę, jeden numer podpisana umowa na abonament, ale ten normalny, Plan Mobilny, nie OL.

PLUS, to sieć przeciążona przez Cyfrowy Polsat, T-mobile naciąga na płatne SMS-y, Play jeszcze jest za mały ze swoim zasięgiem, zostaje więc ORANGE, gdzie można jeszcze sensownie dogadać się z konsultantami i coś osiągnąć zgłaszając reklamacje. Szkoda tylko, że została wprowadzona oferta OL, która trochę psuje markę.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Rozwiązanie umowy

Dziękuje za pomoc. Aktualnie jutro udaje się do salonu może oni coś jeszcze poradzą.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

Życzę udanego załatwienia sprawy i dobranie najlepiej pasującej oferty.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rozwiązanie umowy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Jeszcze dodam, że mimo iż OL strasznie mocno mi się nie podoba i są duże kłopoty z przejściem z OL na inną ofertę bądź nie ma wcale takiej możliwości, nie znaczy, że nie korzystam z ofert ORANGE.

........

Szkoda tylko, że została wprowadzona oferta OL, która trochę psuje markę.


Sądzę, że większość klientów nie ma takiego odczucia (bo większości nie zdarzyło się by kończyć/zrywać umowę na Love) i większość uważa Love za ciekawą i korzystną ofertę. Idea jest słuszna (łączenie usług za tańszą łączną opłatą), tylko niektóre szczegóły ciągle wymagały/wymagają poprawy...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozwiązanie umowy

Każdy wybiera to co mu pasuje. Nigdy nie będzie tak, że wszystkim się dogodzi. Jednym bardziej odpowiada OL, innym nie, wiec wybierają inne rozwiązania.

Mi przy końcu umowy zaproponowali przedłużenie umowy na wyższym abonamencie, niż miałem, przy tym samym układzie. Czyli o co dostałem przez ostatnią umowę w zniżkach, teraz po przedłużeniu miałbym oddać.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Rozwiązanie umowy

A więc tak opisuje temat dla innych:
Aby zrezygnować z usług love można zrobić to jedynie w salonie gdzie dostaniemy cały formularz w którym będzie zaznaczone to czy rezygnujemy z wszystkiego, czy np. przechodzimy na zwykły abonament. Należy pamiętać, żeby to uczynić nie później niż 14 dni przed końcem umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rozwiązanie umowy


@WabolMonsternapisał(-a)

A więc tak opisuje temat dla innych:
Aby zrezygnować z usług love można zrobić to jedynie w salonie gdzie dostaniemy cały formularz w którym będzie zaznaczone to czy rezygnujemy z wszystkiego, czy np. przechodzimy na zwykły abonament. Należy pamiętać, żeby to uczynić nie później niż 14 dni przed końcem umowy.


Tak nie jest, musisz podpisać aneks do umowy na wybrany plan mobilny, rezygnacji się nie składa,w chwili przejścia na abonament reszta usług wyłącza się z automatu. Jeżeli podpiszesz tylko druk rezygnacji to jak będzie dalej  świadczona usługa na numer komórkowy ? W jakim planie ?