Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rosnące rachunki

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Rosnące rachunki

Witam, 

mam pewien problem. Otóż zauważyłam, że od pewnego czasu potwornie rosną moje rachunki związane z Orange. Na przestrzeni roku kwota powiększyła się o jakieś min. 350 zł i ciągle rośnie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Nie dokonuję dodatkowych płatności, jedyne co, to korzystam z subskrypcji Muzyki Google Play (opcja doliczania do rachunku za abonament). 

Nie wiem co jest nie tak, ale boję się co będzie dalej... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Rosnące rachunki


@Chochlanapisał(-a)

@Anonim  Dziękuję za wskazówki.

Sprawdziłam na Mój Orange jak wyglądają te płatności i za co są, i najwięcej idzie na "notę obciążeniową google". Nie mam pojęcia o co z tym chodzi, ale korzystam jedynie z subskrypcji Muzyki Google Play... 


To napisałem, telefon do BOK i wyłączenie/zablokowanie usług elektronicznych, masz włączoną niechcianą subskrypcję, stąd tak wysokie rachunki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rosnące rachunki

Jaka taryfa/oferta ??


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Rosnące rachunki

Plan komórkowy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rosnące rachunki

Plan Komórkowy jaki? Emotikon: Szczęśliwy 

  • Podstawowy
  • Standardowy
  • Optymalny
  • Wzbogacony 

Sprawdź także billingi w Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Rosnące rachunki

@Chochla  nie masz jakieś subskrypcji włączonej na Filmy czy gry, czasem nie czyta się sms a włączy się bezwiednie jakąś subskrypcję, są  od 10zł tygodniowo, wypada dopytać na infolinii jak tego nie ogarniasz, inna sprawa to masz zestawienia połączeń i płatnych usług na Mój Orange, tam widać na co kasa idzie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Rosnące rachunki

@Anonim  Dziękuję za wskazówki.

Sprawdziłam na Mój Orange jak wyglądają te płatności i za co są, i najwięcej idzie na "notę obciążeniową google". Nie mam pojęcia o co z tym chodzi, ale korzystam jedynie z subskrypcji Muzyki Google Play... 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Rosnące rachunki

@Ron Podstawowy... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rosnące rachunki

Pobierz w pdf fakturę za usługi elektroniczne i tam sprawdź za co płacisz. Inna opcja to sprawdź zakupy w historii google play.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Rosnące rachunki

No to masz wyjaśnione. Masz aktywne subskrypcje z Google Play. Sprawdź FV i szukaj, aby wyłączyć to co pobiera. 

Dodatkowo w taryfie "Plan Komórkowy Podstawowy", jeśli nie masz aktywnych pakietów dodatkowych płacisz także za SMS/MMS. 

Anonim

Nie dotyczy

Rosnące rachunki


@Chochlanapisał(-a)

@Anonim  Dziękuję za wskazówki.

Sprawdziłam na Mój Orange jak wyglądają te płatności i za co są, i najwięcej idzie na "notę obciążeniową google". Nie mam pojęcia o co z tym chodzi, ale korzystam jedynie z subskrypcji Muzyki Google Play... 


To napisałem, telefon do BOK i wyłączenie/zablokowanie usług elektronicznych, masz włączoną niechcianą subskrypcję, stąd tak wysokie rachunki.