Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?


@Mati4napisał(-a)

@Artur27 w poniższym filmie masz wytłumaczone jak system sprawdza czy więcej byłeś w PL czy w UE podaję link: https://www.youtube.com/watch?v=IJyAolJt2Bo&feature=share


Z filmiku wynika, że liczy się (przede wszystkim?) czas zalogowania. Nie dowiemy się jednak takich szczegółów jak np. gdy po zalogowaniu w Niemczech, skorzystaniu z telefonu i wyłączeniu go (wylogowanie?) to czas zalogowania zagranicą już się skończył czy też leci aż do momentu gdy ponownie zalogujemy się w Polsce? A diabeł tkwi w szczegółach 😉 O innych szczegółach tajnych algorytmów lojalnościowych też się nie dowiemy...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

No właśnie diabeł tkwi w szczegółach a o tych jak widać nic nie wiemy 😁 Na mój prosty rozum analizując filmik wychodzi ze mi nie powinno naliczać się opłat tak jak ja korzystam. Ale czy na pewno ha ha 🤓


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

Zawsze możesz złożyć reklamację.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

Ta ha ha z nimi mało osób wygrało 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

Wszyscy co pisali do UKE i chwalą się po internecie na różnych forach, wygrali zwrot opłat. Niestety ping ping jest co miesiąc.
Anonim

Nie dotyczy

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?


@Artur27napisał(-a)

No właśnie diabeł tkwi w szczegółach a o tych jak widać nic nie wiemy 😁 Na mój prosty rozum analizując filmik wychodzi ze mi nie powinno naliczać się opłat tak jak ja korzystam. Ale czy na pewno ha ha 🤓


Wszystko masz w cenniku, więc tu jest sprawa jasna, co do zliczania czasu, jak jesteś w UE to licznik bije, dopiero w kraju jak się zalogujesz to przestaje, filmik wyjaśnia wszystko (ten w temacie zamieszczony), dla mnie sprawa jest jasna, ty jeśli masz wątpliwości, to pozostaje kontakt z BOK lub zgłoszenie o zwrot kasy, niesłusznie pobranej 😉

Tak na marginesie, mam 3 zagraniczne sim karty, te używam poza krajem, od Orange tylko lokalnie, mam spokój z klientami i z rodziną, ja dzwonię jak chcę, oni tylko awaryjnie, bo kasy im szkoda.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

Jutro przejdę z karty na abonament. Dziekuje za wszystko . Obiecuje za 3 miesiące napisać jak to wyszło w moim przypadku przy dokładnie takim czasie spędzonym na terenie EU jak opisałem. Może się komuś przyda na przyszłość. Dzięki. Pzdr

Anonim

Nie dotyczy

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

@Artur27  to czekamy na informacje, bo też ciekawy jestem tego 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?


@Anonimnapisał(-a)

@Artur27napisał(-a)

No właśnie diabeł tkwi w szczegółach a o tych jak widać nic nie wiemy 😁 Na mój prosty rozum analizując filmik wychodzi ze mi nie powinno naliczać się opłat tak jak ja korzystam. Ale czy na pewno ha ha 🤓


Wszystko masz w cenniku, więc tu jest sprawa jasna, co do zliczania czasu, jak jesteś w UE to licznik bije, dopiero w kraju jak się zalogujesz to przestaje, filmik wyjaśnia wszystko (ten w temacie zamieszczony), dla mnie sprawa jest jasna, ty jeśli masz wątpliwości, to pozostaje kontakt z BOK lub zgłoszenie o zwrot kasy, niesłusznie pobranej 😉

Tak na marginesie, mam 3 zagraniczne sim karty, te używam poza krajem, od Orange tylko lokalnie, mam spokój z klientami i z rodziną, ja dzwonię jak chcę, oni tylko awaryjnie, bo kasy im szkoda.


Ale zdajesz sobie sprawę, że takie rozwiązanie to dla większości nie jest rozwiązanie? Gdybym miał podawać znajomym i klientom 3 różne numery żeby dzwonili w zależności od tego w jakim kraju jestem... paranoja 😉

Anonim

Nie dotyczy

Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy większość dnia?

@bluesmanniak  od klientów się odcinam, gdy poza krajem jestem, rodzina czy znajomi, to już inna sprawa, wiedzą gdzie jestem, paranoja to zarobki w kraju, jakby było inaczej, to nie liczył by się nikt w kraju, z kosztami połączeń zagranicznych.