Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming Orange VS reszta Europy...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Roaming Orange VS reszta Europy...

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Konto Mój Orange (etykieta: usługa mobilna) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, 

 

Jestem już starym można powiedzieć klientem firmowym Orange i zasmuca mnie wasze podejście do klientów. 

Tak się składa że dużo podróżuje i właściwie ciągle jestem poza Polska, taka praca.W telefonie mam 2 karty i za każdym razem jak ląduje gdzies tam w Europie dostaje smsy z sieci. Ten ponizej z dzisiaj Teraz porównajcie sami jakość i podejście do klienta:

 

Proximus:

Dear Proximus customer, enjoy your stay in Germany. Good news! Your national rate plan is also valid here, without a surcharge with respect to Belgium, for all your communications within the EU. For rates and conditions, call 6030 (toll-free) or surf to www.proximus.be/roaming.  An emergency during your stay? Call the European emergency number 112 toll-free.

 

Orange:

Zgodnie z Polityka Uczciwego Korzystania (orange.pl/roaming#fup) jestes w platnym okresie korzystania z uslug roamingowych w Strefie 1 (UE). W zwiazku z tym naliczamy oplaty: 13 gr/min pol. wykonanego, 4 gr/SMS wyslany, 3 gr/min pol. odebranego, 2 gr/MMS, 2 gr/1MB. Wszystkie stawki netto. Wiecej inf.+48501550000/0zl. Pol. z nr 112/0zl. Udanego pobytu. Orange

 

Oj daleko wam do kultury i cywilizacji...

I tak mnie kroicie za swoje usługi trudno ale może zamiast ciągle straszyć cenami wystarczyłoby zwykle DZIEN DOBRY na początek ?

 

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Roaming Orange VS reszta Europy...

Czy te dzień dobry coś zmieni? Jeśli Unia coś wymyśli, to dlaczego klienci z Polski mają się zrzucać na klientów korzystających z roamingu?
Anonim

Nie dotyczy

Roaming Orange VS reszta Europy...

Porównaj ceny usług krajowych (gdzie np. ja w Orange mam bez limitu wszystko, łącznie z internetem w telefonie za 29,99PLN) a zagranicznych. Np. w takim francuskim Orange pakiet bez limitu rozmów/SMS i 10 GB internetu to koszt 22€. 

Jest różnica, prawda? Niestety - chcemy mieć tanio w kraju bo ogromna większość nie wyjeżdża za granice  - a to wiąże się z ograniczeniami w Roamingu. Jeśli jesteś bardzo często za granicą, korzystaj z lokalnych operatorów. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Roaming Orange VS reszta Europy...

Tu chodzi o KULTURĘ, a nie o ceny.

Popieram @Podróżnik . 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Roaming Orange VS reszta Europy...

A kto za tą KULTURĘ zapłaci ?
Jeżeli ktoś przebywa więcej za granicą niech korzysta z usług tamtejszego operatora. Dla wczasowiczów usługa roamingowa jest bezpłatna i bezproblemowa.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Roaming Orange VS reszta Europy...

Ale można przedstawić wszystkie smsy po zmianie kraju a nie jeden...