Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Mam taka sytuacje ze posiadam oslawiony orange love w ktorym sa dwa telefony komorkowe i dwa numery na internet mobilny. 19.10.2019 r. konczy mi sie abonament na telefon komorkowy, ktory chcialbym przedluzyc i wziac nowy telefon. A pare dni wczesniej czyli okolo 11.10.2019 r. konczy mi sie umowa na internet mobilny i chcialbym z niego zrezygnowac, bo w ogole z niego nie korzystam. Jak nalezy to zrobic zeby nie stracic numeru komorkowego? Konsultanta mi mowila, ze musze w lipcu podejsc do salonu zeby zlozyc rezygnacje z tego internetu mobilnego z ktorego nie korzystam i wtedy bedzie mozna cos kombinowac przy abonamencie komorkowym ktory sie tez konczy. Jak to wyglada mozecie mi poradzic?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Oferta na www i aplikacji bywa szybciej, pod warunkiem że sam ją wykonasz. W innych kanałach sprzedaży bywa różnie. Czasem bywa też tak, że jeden sprzedawca w salonie/infolinii ma już ofertę dla Ciebie, a u innego sprzedawcy oferty może nie być. Kwestia tego jak sprzedawca wprowadzi Twój numer, co mu się wyświetli.

Obecnie utrzymania nie ma, więc warunki są porównywalne między kanałami sprzedaży. Ew. drobne rabaty, wątek na telepolis daje trochę informacji https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=63021&sid=3af5723032e61f2ba05cb57c01db0628&start...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

W drugim wątku już odpowiedziałem. Chyba, że masz jeszcze jakieś pytania? Ogarnij która usługa jest w Love a która osobno.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Mam jeszcze pytanie odnoanie terminow przedluzania umowy. Konsultant mi dzisiaj powiedzial ze orange love mozna przedluzac 3 miesiace przed koncem umowy a w aplikacji moj orange mam mozliwosc juz przedluzenia umowy. Jak to wyglada i czy mam czekac jeszcze miesiac z przedluzeniem umowy? Mam jeszcze pytanie czy jak zrezygnuje w salonie z internetu to czy w salonie musze przedluzac umowe na telefon czy moge poczekac i zeobic to przez rozmowe telefoniczna z konsultanem? Kto moze mi zaproponowac lepsze warunki czy salon czy moze infolinia?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Oferta na www i aplikacji bywa szybciej, pod warunkiem że sam ją wykonasz. W innych kanałach sprzedaży bywa różnie. Czasem bywa też tak, że jeden sprzedawca w salonie/infolinii ma już ofertę dla Ciebie, a u innego sprzedawcy oferty może nie być. Kwestia tego jak sprzedawca wprowadzi Twój numer, co mu się wyświetli.

Obecnie utrzymania nie ma, więc warunki są porównywalne między kanałami sprzedaży. Ew. drobne rabaty, wątek na telepolis daje trochę informacji https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=63021&sid=3af5723032e61f2ba05cb57c01db0628&start...

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Ok. Dzieki za informacje. Jutro podejde do salonu zeby zrezygnowac z internetu mobilnego w moim orange love i przejde na abonament komorkowy i zobacze co zaproponuja jeszcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Chyba może być za wcześnie na to jeśli umowa kończy się w październiku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Rezygnacja z internetu mobilnego w Orange Love

Hm... no to poczekam jeszcze z miesiac tak jak mi ten konsultant powiedzial dzisiaj zebym probowal po 19 lipca.