Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z abonamentu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Rezygnacja z abonamentu

Witam, mam pytanie odnośnie rezygnacj z abonamnetu, tylko dotyczy to innego operatora, tzn. chcę u niego zrezygnować z abo., i aby zrobiła się oferta na kartę, a póżniej przejść do Orange, piszę tutaj, bo obecny operator nie posiada Swojego forum ... , a pewnie wygląda to tak samo. Oczywiście chcę poczekać do końca umowy, ale czy jakoś wcześniej mam coś zgłośić?

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rezygnacja z abonamentu

@SiMon1 Witam tak musisz umowę miesiąc wcześniej wypowiedzieć i powinna ci na kartę przejść jeśli to sam abonament na telefon potem możesz przejść do innego operatora np Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Rezygnacja z abonamentu

Ok, ale w jaki sposób ją wypowiedzieć


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rezygnacja z abonamentu

@SiMon2  Miesiąc przed końcem umowy udaj się do swojego operatora i powiedz że chcesz zrezygnować z usługi i pomoże ci to zrobi

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z abonamentu

Wypowiedzieć możesz w salonie lub listownie (poleconym), na miesiąc przed końcem umowy,  potem można Orange zlecić przeniesienie numeru będzie szybciej, niż przenoszenie numeru z abonamentu na prepaid i potem dopiero migracja do Orange 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rezygnacja z abonamentu

@SiMon2 albo tak jak kolega mówi mimo wszystko lepiej do salonu iść wypowiedzieć umowę bo ma się kopię potwierdzenia 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Rezygnacja z abonamentu

Informacje odnosnie wypowiedzenia umowy u wszystkich operatorow, wymagane dokumenty i procedury. Polecam sie zapoznac. Wszystko tu jest wyjasnione. 

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Jak-rozwiazac-umowe-z-Orange-T-Mobile-Play-Plus-Sprawdzilismy-procedu...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Rezygnacja z abonamentu

@SiMon1 jeżeli planujesz przejść do Orange, to u obecnego operatora nie musisz wypowiadać umowy. Orange możne zrobić to za Ciebie.

Sprawdź najpierw kiedy dokładnie kończy się umowa. Przejdź do salonu i złóż wniosek o przeniesienie z końcem umowy (konkretna data) u obecnego operatora. Ustawisz dokładny czas przeniesienia, a resztę załatwi już Orange. Nie ma w tedy sensu przenoszenia na kartę po zakończeniu umowy, a później do Orange. Wniosek może złożyć dużo wcześniej, osobiście składałem nawet pół roku wcześniej. Też zadziałało przeniesienie Emotikon: Mrugający

 

Ważne, aby dane we wniosku o przeniesienie się zgadzały i dokładna informacja, od którego operatora jest przenoszony numer. Można u obecnego operatora sprawdzić, czy wszystko jest poprawnie, czy jak był wymieniany dowód osobisty, to są aktualne dane.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Rezygnacja z abonamentu

Ok, dzięki wielkie tak zrobię. 😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Rezygnacja z abonamentu

@SiMon2  Trzymamy kciuki by przeszło wszytko pomyślnie 🙂