Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Orange Love


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 1

Rezygnacja z Orange Love

Witam, 

Zawarłem umowę przez telefon na Orange Love.

Usługa została aktywowana przez technika oprócz tel. komórkowego,

po trzech dniach zrezygnowałem z umowy i oddałem sprzęt do salonu.

Dzisiaj  dzwoni Pani i twierdzi że muszę zawrzeć nową umowę na tel. stacjonarny ponieważ poprzedniej umowy nie są w stanie przywrócić. Tak oto pozostaję bez telefonu od 2 tygodni i jeszcze to chwilę  potrwa bo musi przyjechać kurier z nową umową. Czy to normalne???

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love

Jeśli przy ofercie Love wyraziłeś zgodę na tzw. wcześniejsze uruchomienie usług, to niestety tak.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 1

Rezygnacja z Orange Love

OK ale?         Jeżeli zawarli Państwo umowę na warunkach Promocji jako konsumenci, poza lokalem przedsiębiorstwa bądź na odległość, przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy sprzedaży urządzeń w terminie 14 dni od dnia ich wydania. Termin będzie dotrzymany, jeśli wyślą Państwo oświadczenie o odstąpieniu przed upływem 14 dni. W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą.

Czyli wszystko powinno wrócić do poprzedniego stanu .tak ja rozumuje.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love

Okej. Ale przywrócenie usług szczególnie np. wycofanych promocji nie jest możliwe.

W omawianej sytuacji nastąpiła tzw. "zmiana nieodwracalna" przy migracji z telefonu analogowego (pots) na internetowy (voip). Więc sama umowa na Love będzie uznana za niezawartą. Ale również została rozwiązana umowa na telefon analogowy (w konkretnym planie) - i wycofanie rozwiązania umowy (wcześniejszej) nie zawsze jest możliwe.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 1

Rezygnacja z Orange Love

To firma powinna mnie o tym poinformować przy podpisaniu umowy

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love

A nie zostałeś poinformowany o migracji na voip?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 1

Rezygnacja z Orange Love

O migracji otrzymałem maila ale o tym że nie będę miał powrotu to już nie.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love

Tej informacji nie ma wprost. Zawsze możesz złożyć reklamację, każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, choć to może być niewykonalne.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 1

Rezygnacja z Orange Love

Reklamację oczywiście jedną już złożyłem następne będą w zależności od przebiegu sprawy.

Najlepsze jest to jak wcześniej pisałem że muszę zawrzeć nową umowę na stary telefon, ale przez kuriera. I w dalszym ciągu brak telefonu a tym samym brak internetu.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z Orange Love


klak7 napisał(-a):

Reklamację oczywiście jedną już złożyłem następne będą w zależności od przebiegu sprawy.

Najlepsze jest to jak wcześniej pisałem że muszę zawrzeć nową umowę na stary telefon, ale przez kuriera. I w dalszym ciągu brak telefonu a tym samym brak internetu.


@klak7, ja uważam, że skoro w salonie przyjęto zwrot sprzętu z protokołem  że jest ok, oraz odstąpienie od kliknij - umowy, to tak wygląda formularz, znaczy, że system przyjął, tak więc salon też jest wpięty w ten system. Jak masz się tłuc przez internet i czekać, to podejdź, celem wyjaśnieniaEmotikon: Szczęśliwy