Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Orange Love - powołanie się na zapis w umowie


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Rezygnacja z Orange Love - powołanie się na zapis w umowie

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: Orange Love) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam

 

 

Podpisałam umowę na pakiet Orange Love na okres dwóch lat, po tym okresie nie wyraziłam zgody na kolejne jej przedłużenie, a mimo to przedłużyli mi na kolejne 6 miesiecy, niestety również się przeprowadziłam, wszystko odłączyłam, i nie używam żadnego sprzętu z tego pakietu, nie mam też możliwości ze strony właściciela mieszkania na zmiany a tym bardziej montowanie światłowodu w swoim pokoju, mam zapis w umowie że na zaistniałe warunki techniczne nie można świadczyć tej usługi może nastąpić natychmiastowe rozwiązanie umowy, czy mogę na to powołać by zrezygnować? Nie chcę płacić za coś, czego nie używam i czego nie mogę sobie zrobić. 

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Orange Love - powołanie się na zapis w umowie

Jeśli masz tak zapis w umowie to jasne można się powołać. Ale nie wydaje mi się żeby tak było.

Orange obecnie proponuje migrację na usługę alternatywną np internet mobilny 4G.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Rezygnacja z Orange Love - powołanie się na zapis w umowie

Gdyby zaistniała sytuacja, że Orange nie może świadczyć usługi na zaistaniałe warunki techniczne na adresie na którym umowa została zawarta, to można by było ją rozwiązać. Ty natomiast przeprowadziłaś się i nawet jeśli na innym adresie nie ma możliwości to ten zapis w umowie nic nie daje, bo mowa tu o innym adresie.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Rezygnacja z Orange Love - powołanie się na zapis w umowie

Zmiana miejsca zamieszkania nie wpływa na świadczenie usługi. Niestety od umowy odstąpić nie można.