Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@maciejnet  nie wiem jak u Orange z odsetkami karnymi, płacę swoje zobowiązania na czas, ale mi chodzi głównie o rozumienie tych zmian (dla niektórych oczywiście) "terminowość opłat zastąpili logowaniem na konto?, acha to jak się spóźnię z opłatami to nic się nie stanie..."


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@slav72 , idąc tym tropem, to nie zalogowanie się raz w swoim cyklu (a nie miesiącu) skutkuje utratą rabatu. FV są wystawiane z lekkim poślizgiem po tym cyklu i 14 dni Ty się możesz ślizgać. Potem są odsetki. Możesz wogóle się nie logować i nie naliczą tylko rabatu. A skoro UOKiK przygląda się temu zjawisku, to pewnie to potrwa "wieki"😀 Tylko lawina zgłoszeń uruchomi kulę śnieżną.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

@bronzub  ja to wszystko wiem (nie mnie to tłumaczyć 😉) i tak jak pisałem wcześniej tu i w innym wątku nie mam żadnego problemu z logowaniem się raz w miesiącu/cyklu do apki, wręcz przeciwnie często wchodzę w apkę gdyż to z niej mobilnie piszę na forum. Co do odsetek za nieterminowe opłaty to też mnie nie dotyczy, wszystkie zobowiązania opłacam na czas. To o czym pisałem wyżej, głównie chodziło o to że niektórzy mogą zrozumieć to opacznie.

 

__________

* Wpis edytowano - Wiktor


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Rabat za e-fakturę a brak papierowej faktury.

Napomknę tylko, że jest aktywny pomysł dotyczący tego nieszczęsnego logowania i zniżki

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Utrzymanie-znizki-za-efakture-dla-osob-korzystajacych-z-PZ/id...