Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat Open Extra - cała prawda


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Rabat Open Extra - cała prawda

Może ktoś udzielić rzeczowej odpowiedzi jak to jest z rabatem open extra (-50% na stare plany abonamentowe) nadal obowiązują? Bo niby regulamin nadal jest aktualny, z tym, że nie ma zastosowania w przypadku nowych planów taryfowych - wynika to z faktu że nie są one w nim ujęte. Z kolei stare abonamenty nie mają zastosowania w przypadku nowych rabatów.

 

Zatem teoretycznie posiadacze starych abonamentów dokonujący zakupu usługi stacjonarnej (np internetu) spełniają warunki nadal aktualnego regulaminu orange open extra. Który notabene nie może być chyba nawet wyłączony, ze względu na fakt, że zapis o nim znajduje się w umowie na abonament komórkowy. I chyba to jest decydujące. Chociaż zapewne mogliby go zmodyfikować.

 

Może ktoś to wyjaśnić? Dokonując zakupu internetu zostanę objęty tym rabatem? Próbowałem rozmów z konsultantami, ale zdają się przezornie zaprzeczać temu, że zakup zagwarantuje takowy rabat, aniżeli w oparciu o ich wiedzę. Próbowałem też szczęścia na facebooku. Ale dostałem wymijającą odpowiedź, w momencie próby sprecyzowania zablokowali moją wiadomość, by inni jej nie widzieli, i dla jasności była napisana rzeczowo, i kulturalnie. Zatem i tym kanałem informacji nie uzyskałem rzeczowej odpowiedzi.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Rabat Open Extra - cała prawda

A mógłbyś sprecyzować co masz obecnie (jaka usługa, nazwa planu, kwota) i co chcesz zakupić dokładnie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Rabat Open Extra - cała prawda

Posiadam Smart Plan LTE Wspólny, i myślałem o zakupie internetu stacjonarnego, światłowodu. W umowie Smart Plan LTE Wspólny znajduje się nawet zapis, że przysługuje mi potencjalnie rabat open extra, przy założeniu spełnienia warunków regulaminu. I o ile się nie mylę światłowód nadal jest usługą stacjonarną. Z kolei regulamin promocji open extra nie został zmodyfikowany.

 

I dla jasności mam tu na myśli rabat -50 na całą długość abonamentu. A nie ten drugi -100% na 12 miesięcy, bo ten znikł całkowicie, zatem ten prawdopodobnie przestał obowiązywać. Poza tym wolałbym płacić równą sumę przez cały okres abonamentu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Rabat Open Extra - cała prawda

Sęk w tym, że obecnie promocja Orange Open Extra i Orange Open Extra dla światłowód została wycofana dla nowych sprzedaży w tzw. kanale aktywnym. Nie wiem czy są niestandardowe opcje. Ew. tzw niezgody na przejście na nowe rabaty. Dla Ciebie regulamin obowiązuje z dnia ostatniego przeliczenia rabatów. Sęk w tym, że np. regulamin Orange Open Extra np. z 21 listopada 2016 http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open/download/Promocja_Orange_Open_Extra.pdf nie daje gwarancji, że zakup każdej usługi daje zniżkę. Mowa jest o posiadaniu (na dzień umowy).

Jeśli nie pilne sugerowałbym poczekać z tydzień dwa aż będą wszystkie regulaminy na www, ew. zadaj pytanie przez mój Orange - będziesz miał podkładkę do ew. reklamacji.

 

edit: na telepolis http://www.telepolis.pl/wiadomosci/abonamenty-orange-na-nowych-zasadach,2,3,39758.html info:

"Programy Orange Open II i Open Extra nie będą już dostępne - klienci, którzy mają je aktywne, będą mogli z nich korzystać, póki spełniają warunki promocji. Zamiast nich sieć zaproponuje Orange Love."

"Do Orange Love będzie można przy tym łatwo migrować, skracając okres obowiązywania obecnej umowy. W przypadku oferty tylko SIM i w planach z telefonem na raty (abonament do 85,98 zł) migracja będzie dostępna w dowolnym momencie, w opcji ratalnej z planami w cenach powyżej 85,98 zł po 6 mies. trwania umowy, a w przypadku ofert z telefonem (subsydiowane), po 12 mies. od podpisania umowy."

Może to będzie korzystniejsze dla Ciebie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Rabat Open Extra - cała prawda

Umowa dopiero weszła w życie wraz z tym okresem rozliczeniem, zatem to długa droga (tym bardziej, że abonament jest powyżej 85zł). I ogólnie oferta love nieszczególnie mnie satysfakcjonuje. I chodzi tu o brak informacji o zbliżających się zmianach, człowiek podpisuje umowę w dobrej wierze, znając obecne zasady. A tu taka niespodzianka.

 

Poza tym Orange naprawdę woli bym brał tel. stacjonarny za 32 zł zamiast światłowodu za 79zł(pierwszy rok 49zł)? bo na pewno obejmuje to telefon stacjonarny, bo mamy tam informacje o -50% na abonament, i do dnia dzisiejszego wisi tam informacja o rabacie open orange i open orange extra. I chyba nawet konsultanci to potwierdzają, bo jeden coś mówił o tel. stacjonarnym, ale go nie słuchałem, a właściwie nie dopytywałem, bo nie interesowało mnie to.

 

Ceny nawet nie uległy zmianie w przypadku światłowodu, w przeciwnym wypadku mógłbym to zrozumieć, że obniżyli ceny, i dlatego nie ma teraz takowej możliwości.