Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

Hej!

Przychodzę z pewnym zapytaniem, a mianowicie czy jest możliwość powiększenie limitu danych na internecie LTE od Orange. Obecnie mam 250 GB limitu. Da się go jakoś powiększyć? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Ps: Mojemu znajomemu udało się podpisać umowę rok temu na promocji w orange i ma aż 1TB limitu danych

 

___________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

@Macrolo umowa na limit 1 TB dotyczy tylko firm. Dla klienta indywidualnego jest tylko 250 GB z możliwością zmiany prędkości do 5 Mbit/s po wykorzystaniu pakietu. Zostaje wspomaganie się ofertą na kartę. Można wykupić opcję na rok z limitem transferu 1 TB, koszt 360 PLN, miesięcznie na 30 dni z limitem 15 GB, koszt 30 PLN lub wspomaganie się FLEX-em z limitem miesięcznym od 15 do 100 GB w cenie od 25 do 80 PLN.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

Na firmę czy klienta indywidualnego?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

Indywidualnego, nie mam firmy, ale bardzo bym chciał 😅


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

Nie ma ofert 1TB na miesiąc dla klientów indywidualnych. Chyba, że 1TB na rok na prepaid. Poproś znajomych co mają firmy by wzięli usługę na siebie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

@Macrolo umowa na limit 1 TB dotyczy tylko firm. Dla klienta indywidualnego jest tylko 250 GB z możliwością zmiany prędkości do 5 Mbit/s po wykorzystaniu pakietu. Zostaje wspomaganie się ofertą na kartę. Można wykupić opcję na rok z limitem transferu 1 TB, koszt 360 PLN, miesięcznie na 30 dni z limitem 15 GB, koszt 30 PLN lub wspomaganie się FLEX-em z limitem miesięcznym od 15 do 100 GB w cenie od 25 do 80 PLN.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Pytanie dnia, a mianowicie jak poradzić sobie z limitem orange na internecie domowym?

Mimo tego, że nie rozwiązało to mojego problemu to oznaczam jako "rozwiązanie" dlatego iż @ketrasaArtur bardzo fajnie i przejrzyście wyjaśnił co można w takiej sytuacji zrobić.