Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

Dzień dobry,

Chcialbym się dowiedzieć jaki jest okres oczekiwania na zmianę właściciela numeru telefonu. Chciałem rozszerzyć swoje usługi internetu światłowodowego o pakiet love i zachować obecny numer telefonu. W momencie gdy umowa została do mnie wysłana, okazało się ze numer telefonu który na niej widnieje jest błędny. Wtedy zwróciłem się do salonu  z prośba o zmianę numeru na ten z którego korzystam i na którym mi zależy oraz przepisanie go z innej osoby na mnie oraz przejscie na umowę Orange Love. Pojawiłem się u konsultanta z upoważnieniem i od tamtej pory (minęły ponad 2tyg) nic się nie zadziało. Zależy mi na telewizji oraz abonamencie i chciałbym się dowiedziec czy to normalne i procedura zwykle trwa tak długo, czy jestem indywidualnym przypadkiem.

 

 

___________________

*Przeniesienie tematu z działu "Na kartę" - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

@Adicolor7 jeżeli usługa jest w ofercie Orange Love, to nie ma możliwości przepisania numeru. 

Jeżeli numer masz w ofercie na kartę lub abonamencie poza ofertą OL, to przepisanie numeru trwa kilka minut, ale muszą stawić się obie osoby w salonie z dowodami osobistymi, osoba zdająca numer i osoba biorąca numer. Na upoważnienie nie zawsze da się przepisać numer.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

Tak dokładnie obecnie numer jest w Orange na kartę, chce przepisać go na siebie, a następnie podpisać umowę Orange love korzystając z abonamentu właśnie z tym numerem. Nie dostałem informacji, ze nie można tego zrobić i od 2 tygodni niestety sprawa jest przeciągana tym, ze pewnie coś się „procesuje”. Udam się do salonu, może uda mi się dowiedziec czegoś więcej. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

@Adicolor7 najszybciej będzie jak napiszesz na czacie lub zadzwonisz na infolinię i dowiesz się co się dzieje. 

Ważne, że przy przepisaniu numeru trzeba ponieść opłatę w wysokości 20 zł. Ja jak przepisywałem numer, to zapewniłem odpowiednie środki na koncie numeru na kartę i przy podpisywaniu dokumentów poprosiłem, aby opłata została pobrana z konta głównego numeru na kartę. W ten sposób numer ju,żbył przepisany na nową osobę zanim wyszedłem z salonu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

@Adicolor7  wizyta w salonie wskazana. Tam załatwisz formalności i będziesz dokładnie widział co podpisujesz. W prostych pr,ypadkach wystarczy czat czy infolinua, a nawet www. Tu nie wiadomo z jakiego powodu przeciąga się sprawa. Prawdopodobnie jakieś uwarunkowania formalne


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

Przerejestrowanie numeru w ofercie na kartę w salonie odbywa się natychmiast. Oczywiście musi być obecny właściciel numeru i nowy. Upoważnienie też zadziała (powinno).

Umowę na Love już podpisałeś z innym numerem ? Jeśli tak to nie będzie już możliwości zamiany numeru. Chyba że procesem reklamacyjnym.

Anonim

Nie dotyczy

Przepisanie numeru telefonu na inna osobę + nowa umowa

Cesja jest możliwa tylko w salonie. W przypadku prepaid powinna być zrealizowana od razu  Możesz się wcześniej w BOK ewentualnie dopytać co poszło nie tak.