Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przeniesienie numeru

Dzień dobry,

jakiś czas temu zaczęłam proces przeniesienia numeru z Orange do Plush. Dostałam nowy telefon, umowę z Plush podpisałam. Dziś dostałam sms "dotychczasowy operator odmówił wydania numeru. Przyczyną jest niezgodność danych". I zaczęłam grzebać i doszłam do wniosku, że zawaliłam przy przenoszeniu, bo do tej pory właścicielem numeru była moja mama, a ja chciałam przenieść go na siebie i wprowadziłam swoje dane. Czy tą sytuację da się jakoś rozwiązać i uratować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Tak. Dokonaj cesji (przy abonamencie) lub przerejestrowana (przy numerze na kartę) w orange na siebie. Potem poczekaj kilka dni (najlepiej tydzień) i ponów w plushu przeniesienie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru

Tak. Dokonaj cesji (przy abonamencie) lub przerejestrowana (przy numerze na kartę) w orange na siebie. Potem poczekaj kilka dni (najlepiej tydzień) i ponów w plushu przeniesienie.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przeniesienie numeru

Potwierdzam jak wyżej.

 

Pamiętaj jednak, że jeżeli umowa było przez Internet lub telefonicznie, to można odstąpić do 14 dni. Może warto przemyśleć pozostanie i wybrać przykładowo Orange Love? Więcej tutaj: http://orange.pl/love