Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

Zamowilem orange love z przeniesieniem nr komórkowego a tu pikuś dostałem kartę sim z nowym nr porażka a na umowie mam zapis mnp
6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru z Play

@piwonski67  na stronie Orange znalazłem takie info:

 

 
 
 
Co oznacza skrót MNP?

MNP (Mobile Number Portability) to możliwość przenoszenia numerów między różnymi operatorami sieci komórkowych.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

Ten numer to numer tymczasowy do czasu przeniesienia numeru.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

Ale dlaczego mam za niego płacić skoro z niego niekozystam ten nr nie jest mi potrzebny

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przeniesienie numeru z Play

@piwonski67  przeczytałeś na tej stronie co ją podałem, te usługi są darmowe (w ramach tego co masz w umowie) co najmniej do czasu zakończenia procedury przeniesienia numeru.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

To czemu nikt na infolinii niepoda wyczerpującej odpowiedzi tylko kręcą ze za 3 dni nr będzie aktywny a dzisiaj dzwonie gość znowu stwierdził żeby pismo napisać na stronę orange przecież już tyle czasu na taką bzzine straciłem ze makabra

 

Wokół jaka procedura zona miała na kartę bez umowy ja poszedłem i na drugi dzień już był przeniesiony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

Też mogłeś określić przeniesienie na następny dzień. Z tym że jeśli u poprzedniego operatora masz abonament, to on policzy Ci abonament i tak za okres wypowiedzenia.