Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Cześć,

Mam problem z przeniesieniem numeru do Flex po cesji w abonamencie wykonanej 12 stycznia. Mianowicie obsługa Flexa twierdzi, że uzyskała informację wewnętrznie że takie przeniesienie będzie możliwe dopiero po 30 dniach. Za to obsługa Orange zgodnie twierdzi że takie ograniczenie nie powinno mieć miejsca. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji poza oczekiwaniem 30 dni? Nie uśmiecha mi się takie rozwiązanie, gdyż przetrzymuje to mnie w Orange na abonament niejako na siłę. 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

A czy cesja jest widoczna na dziś na mój Orange?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Numer od dnia cesji jest na mnie mam do niego pełne prawa. Mogę nim spokojnie zarządzać. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

To inna sprawa. Czy dane na mój Orange są na Ciebie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Tak, są na mnie. Potwierdzała to też infolinia Orange. Problem dotyczy tej rozbieżności, którą podają obie obsługi klienta. Flex twierdzi że muszę czekać 30 dni, a Orange twierdzi że nie ma żadnych przeciwskazań do przejścia do Flex. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Tylko innym wykluczeniem jest Orange love i długość umowy. Punkt 5 w regulaminie https://cms-doptools-pl.s3.eu-central-1.amazonaws.com/Regulamin_przeniesienia_do_Orange_Flex_1509202...

Zostaje złożenie reklamacji.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Reklamacji w Orange? Ciekawe jest to, że już miałem taką sytuację, ale nikt nie miał cywilnej odwagi przyznać się do tego (złożona była reklamacja wtedy), że jest takie ograniczenie. Mógłbym to zrobić kolejny raz, ale nie poprawi to mojej sytuacji. 14 dni roboczych będzie tym samym co czekanie do 13 lutego 😞


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Pewnie system Flex został tak stworzony, że w przypadku migracji min 30 dni. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

Nie wiem co się zadziało od wczoraj, ale dziś udało się przenieść numer bez reklamacji, czekania do 13 lutego i innych cudów. Wątek do zamknięcia 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru do Flex z abonamentu po cesji

@adrian_b71 super, że przeszło po tej lepszej dla Ciebie wersji. Tu na forum tematy nie są zamykane.