Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Dzień dobry,

jestem zainteresowany przeniesieniem usług z UPC do Orange.

W UPC mam tv+internet+telefon stacjonarny - umowa do końca listopada.

Dodatkowo mam numer komórkowy w Play na kartę.

W jednej i drugiej sieci usługi są na mnie.

 

Chciałbym w Orange wziać telewizję + internet + telefon stacjonarny + telefon komórkowy (sam abonament na telefon, bez smartfona).

 

Czy możliwe jest przeniesienie numeru stacjonarnego z UPC oraz numeru komórkowego z Play przy podpisywaniu umowy na pakiet 4 usług (w przypadku internetu 300 Mbps byłoby to bodajże 109,99zł)?

 

Proszę o odpowiedź czy dobrze rozumuję, że w UPC muszę wypowiedzieć najpóźniej do końca października umowę na internet i telewizję z terminem 30.11.2017, najpóźniej do końca października podejść do salonu Orange podpisać umowę na 4 usługi w terminie od 1.12.2017 z jednoczesnym pełnomocnictwem dla Orange do wypowiedzenia umowy na tel. stacjonarny w UPC oraz pełnomocnictwem do przeniesienia numeru z Play na kartę?

 

Czy taka karta sim w abonamencie Orange posiada PIN czy można go wyłączyć?

 

Czy można zamówić to online lub telefonicznie czy przeniesienie numeru może odbyć się jedynie w salonie Orange?

 

Pozdrawiam

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Tak ale trzeba stacjonarny robić etapami. Najpierw przenosisz na kilka dni z upc numer na telefon analogowy, potem numer migrowany jest do funpacka. Jest to możliwe tylko w salonie lub u przedstawicieli handlowych.

Z komórką nie ma problemów. Ew do niektórych modeli jest różnica w cenie rat.

U poprzedniego operatora nic nie robisz, Orange jako nowy operator wszystko załatwia.

Musisz poprosić o kartę MC, wtedy można zdjąć pin jeśli ma.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Tak ale trzeba stacjonarny robić etapami. Najpierw przenosisz na kilka dni z upc numer na telefon analogowy, potem numer migrowany jest do funpacka. Jest to możliwe tylko w salonie lub u przedstawicieli handlowych.

Z komórką nie ma problemów. Ew do niektórych modeli jest różnica w cenie rat.

U poprzedniego operatora nic nie robisz, Orange jako nowy operator wszystko załatwia.

Musisz poprosić o kartę MC, wtedy można zdjąć pin jeśli ma.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Czy w związku z tymi kombinacjami na numerze stacjonarnym ponoszę jakieś dodatkowe koszty?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Zgodnie z regulaminem to aktywacja 9.99 plus abonament analogowy za kilka dni, zwykle ok 15 zł. Niektórzy sprzedawcy w salonach czasem mają opcję zrabatowania opłat, ale to zależy od "uprawnień" pracownika.

Czasem też ten numer może być w analogu tylko wirtualnie (mam tu na myśli bez fizycznej instalacji), więc opłat może nie być wcale.

Tylko warto kontrolować sprawę.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

Dzięki za odpowiedź.

Czyli nic się nie zmieniło od kiedy chciałem w 2015 przenieść numer stacjonarny. Wtedy też miałem brać telewizję + internet + nadany losowy numer telefonu, osobno przenosić nr stacjonarny na analogową linię, a potem próbować go dołączyć do Funpacka. Tylko, że wtedy powiedziano mi, że jeśli mój numer włączę do tych 3 usług, to przydzielony mi losowy numer nie zostanie usunięty, lecz zostanie zamieniony miejscami i będzie traktowany jako analogowy i będę ponosił comiesięczne opłaty za niego XD

 

Jeśli nie uda się tego wszystkiego zrabatować, to odpuszczę sobie migrację do Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

To też jest możliwe, tylko nie jest rekomendowanym rozwiązaniem (ew. może chciałeś skorzystać z jakiejś promocji na www lub infolinii, której nie było w salonie).

Zespół Nasz Orange
  • 2976
  • 12404
  • 151

Przeniesienie numerów stacjonarnego i komórkowego do Orange Love

@wkd23
jedną z lepszych form podziękowań jest oznaczenie posta przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy. Jeżeli któraś wypowiedź Twoim zdaniem na to zasłużyła (?) - - śmiało! Emotikon: Język... Nie krępuj się Szczęśliwy robot.