Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nru do Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie nru do Orange

wlasnie sobie czytalem na stronie moj orange jak sie pieknie i bezproblemowo przenosi nr do orange ale ani slowem niewspomnieli o kwocie aktywacyjnej za przeniesienie 49,99

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie nru do Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie nru do Orange

Przeniesienie numeru komórkowego do Orange

 
 
 
 
 
 
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie nru do Orange

Nie żyjemy w świecie idealnym. Nikt powyżej strony A4 nie przeczyta. Raczej powinno być coś na zasadzie nieformalnej umowy społecznej opartej na obustronnym zaufaniu - ale to nie w Polsce.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie nru do Orange

Ale pieknie to opisales a w rzeczywistosci jest inaczej bo ktos zapomnial zaznaczyc na umowie mnp izaczynaja sie schody orange umywa rece i udaje ze jest ok a ja musialem zaplacic za ich nieprofesjonalizm po wielu telef wykonanych czatach wizytach w salonie doradzono abym wycofal sie z oferty w ciagu 14 dni ale w miedzy czasie przenioslem swoj nr co bylo bledem i coz za 10 dni urzytkowania uslugi wystawiono rachunek z kosmosu 256 zeta wiec niepisz mi ti regulek ktore nijak maja sie do rzeczywistosci i niema co ich znowu tak wybielac bo niezasluguja na to


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie nru do Orange

A sam proponowałeś czytać umowy. Więc trzymając się tej argumentacji należało ją przeczytać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie nru do Orange

skoro klijent mi mowi ze dostalem tymczasowa karte sim to co bys zrobil


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie nru do Orange

Ale w czym problem? Gdybyś chciał podpisać umowę bez tymczasowej karty biegał byś trzy razy do salonu. Powinno to być wytłumaczone, że najpierw dostajesz numer tymczasowy, a potem jeśli wszystko będzie ok - numer przenoszony zastąpi tymczasowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Przeniesienie nru do Orange

Tak ale obiecali ze na ta karte tymczasowa zostanie przeniesiony nr a pozniej sie okazalo ze ktos popelnil blad jescze obciazajac mnie takim rachunkiem kurcze to nie PRL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie nru do Orange

Niestety dane na wniosku o przeniesienie to klient podaje. Sprzedawca Orange nie ma dostępu do danych z poprzednich sieci. Chyba że ktoś z Orange wpisał inaczej niż podaleś...