Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Mam taką ładna kartkę A4 210x297mm 80gr dwustronnie zadrukowaną... na rewersie w stopce znajduje się wdrukowana data „24-04-2019” a pod nią: „data zawarcia Umowy” po prawej stronie mój własnoręczny podpis, a po lewej wdrukowany podpis jakiegoś Chomika.

Nie jestem od prawa, ale data jest data. 

I jedynie zapisane rozmówki to mój dupochron. 

Generalnie poszła reklamacja jak zasugerowałeś, podobno ma być ok. Zobaczymy, świat się nie kończy.

Dzieki!


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Jak wygląda sytuacja? Migracja przeszła na Światłowód i przednia umowa została rozwiązana?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Dostałem odpowiedz na reklamacje odnośnie innych zapewnień, ze faktycznie co innego było mi obiecane. Sprawa wyglada tak, ze obecny rachunek mam pomniejszony „ktoś zapłacił gotówka” różnice.

Żadnych aneksów nie podpisywalem, nie dostałem. Ze starej umowy został mi numer komórkowy. I w mój Orange widnieje jeszcze numer usługi na dekoder satelitarny który już zwróciłem. 

 

Dopiero za miesiąc okaże się czy znowu magiczna wróżka dopłaci do rachunku tak aby opiewał według zapewnień na 110zl czy dostanę rachunek na wyższa kwotę. 

 

Pani z reklamacji „dezaktywowala” kartę do LTE i satelitę jak twierdzi. 

 

Zostalem z dwiema umowami, gdzie tak naprawdę nie mam nic na papierze o tym ze została dokonana migracja. Ktoś mi nadpłaca „gotówka” saldo na koncie. A ja mam wierzyć ze za 2 lata księgowa nie odezwie się przez windykacje o zaległych kwotach za brak opłat na „zdezaktywowane” usługi.

 

Cala sprawa wygląda mało profesjonalnie jak na tak dużą firmę.

 

Fajnie, gdyby ktoś napisał aneks i wysłał mi go do podpisania na czym stoję. 

 

Narazie to tylko naciąganie przez opiekunów aby jak najwiecej umów wcisnąć i żegnaj. 

Kobieta która obsługiwała moja sprawę zupełnie olała sprawę. 

Dodam też, że obiecywała mi więcej GB oraz ze nie będzie problemu nawet jeśli chciałbym zrezygnować z poprzedniej umowy i zabrać nową gdzie dodatkowo otrzymałbym słuchawkę Huawei.

 

Dostawalem tez SMSy z taka promocja pod moim adresem jednak facet po drugiej stronie w trakcie rozmowy po prostu się rozłączył...

 

Jesli uda się wyjaśnić na czym w ogóle stoi poprzedni umowa, byłbym wdzięczny.

 

Kuba


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Czy posiadasz Orange Love w wersji Extra lub Premium?

 

Na najnowszej umowie masz podany numer telefonu komórki? Jest wpisany ten z poprzedniej umowy?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Nie wiem czy to jest Extra czy Premium wersja.

Numeru komórkowego nie ma, jest tylko światłowód 300Mbps, telewizja i telefon VoIP


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

To będzie Orange Love Standard, bo widzę napisałeś wcześniej 110zł. To z 300Mbps będzie się zgadzać. Jakieś otwarte zgłoszenia na ten temat jeszcze posiadasz? Kontaktowałeś się i w systemie jest ta TV wyłączona?

 

O jaką ofertę z Huawei chodziło? O Huawei Y6 2018?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Sprawa otrzymania Huawei to podobno oferta gdy ktoś bierze pełny nowy pakiet (FTTH, TV, VoIP i nowy numer komórkowy) jeżeli byłoby to możliwe wyraziłem zgodę na zamknięcie dotychczasowego numeru telefonu (nie zależy mi) i zawarcie umowy na jw. z promocja na Huawei Y5 chyba dla klientów montujących światło. 

 

SMS z 24.05:

„Zamow swiatlowod Orange Love i odbierz telefon HUAWEI Y5 za 1zl!!! Oferta limitowana. Swiatlowod jest juz dostepny na Panstwa adresie. Szczegoly u Opiekuna Budynku: 510-305-***//Orange Polska SA”

 

Wracając do migracji poprzedniej umowy czy jej zakończenia bez kar umownych w związku z zamianą na FTTH nic takiego jak migracja się nie odbyło. Instalator zawitał do mnie na umówiony termin z urządzeniami i umową o której wspomniałem wyżej (bez nowego SIM, oraz z brakiem zaznaczonego odbioru starego dekodera SAT) 

Po instalacji gdy wszystko już działało, zostałem z dwiema umowami i drążylem temat „migracji” bo chyba do niej nie doszło. Co tez zgłosiłem na czacie, czy dzwoniąc do kobiety która przygotowała umowę. Ostatecznie udało mi się założyć reklamacje na płatnej infolini

Mam nadzieje, ze możesz odczytać treść odpowiedzi na reklamacje.

 

W całym tym ambarasie, niepokojące było dla mnie, ze termin instalacji światłowodu a data na umówię która dostarczył monter była dzień przed 14 dniowym okresem ochronnym do rozwiązania umów zawartych na odległość. Co uznawałem za swoje zabezpieczenie w razie nieporozumienia. 

 

Ostatecznie sprawa wyglada tak jak odpisałem Ci dzisiaj na pierwszą Twoją wiadomość. 

 

Nie wiem do końca na czym stoję.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

Niestety przez forum nie mogę pobierać danych ze względu na ochronę danych osobowych. Natomiast odpowiedź masz w samej umowie. Jeżeli jest tam wpisany numer komórki co miałeś wcześniej, to znaczy że migracja zrobiona. Kwestia tylko wtedy wyprostowania sytuacji na Twoim koncie, co jak napisałeś wyżej zostało Ci obiecane. Jak Doradca zaznaczył poprawnie wyłączenie poprzednich usług, to widać na koncie od razu czy kara jakaś się naliczy.

 

Co do telefonu, to tak jak pisałeś, przy dobraniu nowej usługi internetu lub telefonu przysługiwał za 1zł Y5. Przy migracji już tego nie ma.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Przejscie z Orange Love (4G 250GB, TV, Tel) na Swiatłowód, TV 4K, Tel.

A przy migracji LTE biurowy na światłowód aneks na kolejne 24 mies ?

czy kontynuacja trwającego już okresu ?