Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

hej, orientuje sie może ktos?
Mam jak w temacie stacjonarkę analogową (nr zawieszony, żeby było jak najtaniej do funpuka)
no i mam tego funpuka, gdzie mam nr cyfrowy z poczatkiem 399... I teraz tak.
Obiło mi się gdzies o uszy, gdzies to zobaczylem, że w obecnej ofercie Orange obniżona zostala oplata za utrzymanie lacza do kwoty 10 zł. I sobie tak mysle, że oplacaloby mi sie przejśc do tej oferty, tzn. przejsc z numerem analogowym do funpuka, bo wtedy
- po pierwsze zachowuje nr, na którym nie tak bardzo, ale jednak mi zależy (rodzinka, znajomi itd. od lat go znają i na niego kiedys dzwonili). Bo to mi kiedys doradca mowil, ze mogę z tym numerem zmigrować do funpuka. Wtedy nr na ktorym mi powiedzmy zależy dziala cyfrowo na voipie. A ten - 399 znika, nie ma go.
- po drugie 10 zl to mniej niż 21 za utrzymanie linii i to jest zysk

Ale... Mam pewne pytania, obawy o tą technologie cyfrowa:
1 czy przy takiej migracji bedzie u mnie potrzebny technik. A jesli tak - to czy odplatnie?
2. no i czy przypadkiem przez ta technologie cyfrowa voip nie bede musiał wymienic aparatu?
aaa... Dodam na marginesie, ze w praktyce nie korzystałem/am z numeru 399 na moim liveboxie 3

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

1) nie ma potrzeby wizyty technika w lokalu
2) na 99% nie, najlepiej teraz podłącz i sprawdź czy działa.

Chciałbym zwrócić uwagę, że opłata jest za utrzymanie łącza jest niższa tylko dla niektórych promocji na Funpacku. Samo zmigirowanie numeru do voip nie uprawnia do tańszej opłaty. Sam Funpack w nowych promocjach jest nieco droższy więc nie zawsze to się opłaca jeśli celem są oszczędności. Nie zawsze też jest możliwa zmiana promocji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

1) nie ma potrzeby wizyty technika w lokalu
2) na 99% nie, najlepiej teraz podłącz i sprawdź czy działa.

Chciałbym zwrócić uwagę, że opłata jest za utrzymanie łącza jest niższa tylko dla niektórych promocji na Funpacku. Samo zmigirowanie numeru do voip nie uprawnia do tańszej opłaty. Sam Funpack w nowych promocjach jest nieco droższy więc nie zawsze to się opłaca jeśli celem są oszczędności. Nie zawsze też jest możliwa zmiana promocji.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

OK. Podłączyłem, wcześniej jeszcze poczytałem i hula 🙂

Dzieki wielkie Piotrekk za info

Z tego co mi powiedzieli na czacie, to za miesiąc będę mogl odnowić sobie promocje na funpuka, ale jak chce miec oplate za utrzymanie lacza 10 zl to powinienem przejść na orange love... No i w nim jest nr komórkowy. Ja mam teraz nr na kartę. Jeszcze to trochę sobie przekalkuluje i być może zdecyduje się przejść z ta kom na karte do Lova. Tak mi wyjdzie najtaniej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

To jeszcze rada by pilnować terminu. Na dniach/tygodniach wchodzi oferta świąteczna. Niestety jeszcze przecieków nie ma czy będzie taniej czy drożej.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przejście telefonu stacjonarnego z technologi analogowej na cyfrową - voip

@Zoof Skoro potwierdziłeś działanie, to oznaczam odpowiedź @Piotrekk85, jako rozwiązanie, bo to pomaga wyszukiwać ją innym. Mrugający mężczyzna