Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Przedłużenie umowy

Jest kilka dni w miesiącu, gdzie ceny niektórych słuchawek są obniżone. Ale to trzeba polować.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy

W pakiecie Love można czasami otrzymać telefon w lepszej ofercie przykładowo Internet 4G/Telefon Komórkowy Sony Xperia XZ jest w cenie 85 zł miesięczny i 0 zł na start przy umowie na 24m. Dodatkowo przy ofercie  dostajesz rabat 10 lub 20 zł na raty za urządzenie. Przedzwoń pod *400 może coś ciekawego Ci zaoferują. Pamiętaj, że obecna oferta komórkowa wchodzi w życie od nowego okresu skracając obecną umowę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

W pakiecie Love musiałbym jeszcze dobrać internet, a tego nie potrzebuje ponieważ mam go aktualnie od lokalnego dostawcy (światłowód - łącze symetryczne) bez żadnych limitów itd.

 

Na marginesie - wiecie może czy w Orange będzie niebawem dostępna Xperia XZ1? Czytałem juz kilka razy, że do końca roku ten telefon będzie dostępny u jednego operatora i na razie widzę, że w Plusie jest ZX1 Compact...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Przedłużenie umowy

Na dziś nie ma tego modelu w cenniku, tam zwykle wcześniej jest pozycja dostępna.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Cena XZ1 w przedsprzedaży - 2 999 zł. Myślicie, że do końca roku będzie taniej? Uważam, że kwota 2 599 zł byłaby ok.

 

EDIT:

 

Brak słów - dzisiaj znowu telefon z Orange i znowu przedstawianie tych samych ofert... nigdy nie byłem dobry z matematyki ale według Pani konsultant umowa na 36 miesięcy z opłatą 103 zł /mies. jest korzystniejsza niż umowa na 24 miesiące z opłatą 120 zł / mies. Emotikon: Zaskoczony


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Przedłużenie umowy

@Camill po części ma racje. Nie każdy ma możliwość na dzień dobry wyłożyć prawie 500pln na telefon. Dodatkowo przy umowie na 36m masz więcej Internetu 😄


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

A kto mówi o wydawaniu 500 zł? Tak jak pisałem w T Mobile masz Xperie XZ za 69 zł na start z dwuletnią umową i opłatą 120 zł na mies. W Orange chcą mi wcisnąć ten sam tel na 36 mies w abonamencie 103 zł... Gdzie tu korzyści? A to te dwie oferty Pani konsultant porownywala. Wystarczy sobie przemnozyc te kwoty w obydwu przypadkach. W dodatku 3 letnia umowa to zawsze ryzyko bo jesteś przez 1 rok bez gwarancji na tel. Słuchawka padnie i zostajesz bez telefonu z koniecznością opłacania abonamentu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

A nie lepiej kupić telefon na raty i przedłużyć umowę bez telefonu na 12 miesięcy na lepszych warunkach? A po roku przedłużyć po raz kolejny na jeszcze lepszych? Na allegro ten telefon już jest za 1899zł z oficjalnego sklepu Sony, w 20 ratach 0%.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Rozważam i taką opcję. A jakie warunki daje Orange bez tel. na 12 miesięcy? Nie spotkałem się z taką ofertą. Rozważałem z kolei NJU i Virgin Mobile.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

ja od 5 lat przedłużam umowy bez telefonu, tylko na 24miesiące i dobieram telefon na raty w sklepach, w razie wu po 18 miesiącach (jak sie raty skończą) mam opcję na przedłużenie umowy tym razem z telefonem o ile będzie jakieś fajne urządzenie w dobrej cenie. Pół rolu temu przedłużałem na Smart Plan LTE i na allegro s baaardzo dobrej promocji trafiłem Samsunga Galaxy S7 z oficjalnego sklepu Samsunga w ratach 0% (RRSO 0%) i płacę mniej jakbym miał brać go w Orange 🙂