Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

Chciałam wziąść telefon przez Internet ale pokazuje mi sie informacja ze nie jestem uprawniona . A logikę sie na swoje konto
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przedłużenie umowy

Ile zostało Ci do końca obecnej umowy? Jak więcej niż 150 dni, to nie możesz przedłużyć. Dopiero jeżeli jest mniej niż 150 dni, to możesz to wykonać.

 

Tej zasady (z drobnymi wyjątkami) nie dotyczy oferta Orange Love. Więcej możesz o niej przeczytać tutaj: https://www.orange.pl/love#LoveGloriousSG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Przedłużenie umowy

Ile zostało Ci do końca obecnej umowy? Jak więcej niż 150 dni, to nie możesz przedłużyć. Dopiero jeżeli jest mniej niż 150 dni, to możesz to wykonać.

 

Tej zasady (z drobnymi wyjątkami) nie dotyczy oferta Orange Love. Więcej możesz o niej przeczytać tutaj: https://www.orange.pl/love#LoveGloriousSG


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przedłużenie umowy

Umowę można przedłużyć na 90 dni (3 miesiące) przed końcem obecnej. Czy mieścisz się w tym przedziale czasowym? 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy

To ile przed w końcu? Jeden mówi 90 dni drugi 150? Ja mam smart plan LTE i umowa się kończy 12.11.2018 to kiedy mogę ją przedłużyć? Najwczesniej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Masz info wyżej. Najwcześniej jest na www. Poza tym są "indywidualne" oferty.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Zostało mi 3 miesiące do końca umowy Orange love z telefonem. Przy przedłużanialu umowy w ofercie z internetu "na kablu" zmienia się w mobilny, czemu tak jest? 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@Baknisz, samo się nie zmienia. Jaki pakiet regulaminu masz na umowie? Posprawdzamy. Podpisywałeś aneks do kończącej się umowy??


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Przedłużenie umowy

Nie dostałem żadnej oferty, nie podpisywałem umowy. Umowa kończy mi się 31 marca. Wszedłem w link podany we wcześniejszym poście odnośnie Orange love oferta z telefonem. Widnieje tam pakiet za 99zl z internetem światłowód. Po wpisaniu adresu i kliknięciu dalej oferta zmienia się na internet 4g, a takiej nie chce. Chyba, że oferta pojawi się dopiero z początkiem stycznia? 


Screenshot_20181231-211856.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@Baknisz, to są aktualne oferty, a więc musisz dokładnie wczytać się w regulamin, który dotyczy Twojej umowy. Na jaki okres i czy przedłuża się automatycznie na okres zapisany w tejże umowie. Jeżeli nic nie poczynisz, a nastąpi APU (automatyczne przedłużenie umowy) wynikające z regulaminu Twojej oferty, to tak będzie. Chyba, że będzie Ci oferowana umowa z aneksem, to uważnie słuchaj, albo odrzuć. Wybór jest Twój.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy

Jeśli przez stronę www przy przedłużeniu zamienia Ci technologię usługi, to oznacza że automatyczne pobrane dane pokazują brak możliwości technicznych na usługę po kablu. Wtedy musisz skontaktować się z doradcą infolinii lub w salonie by skorzystać z przedłużenia.