Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

Jakie to jest chore nie uważacie ? Jako klient Orange który od kilku dobrych lat jest abonentem na dwóch kartach SIM Plus Internet łaskawie dostaje 5 zł rabatu za przedłużenie umowy a ktoś kto przeniesie numer ma 10 zł niższą ratę za smartfon niż ja plus 4 miesiące darmowego abonamentu. Najwyższa pora się ewakuować a za takie promocje to ja dziękuję  

12 ODPOW. 12

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy

@Anonim ,za zgodę na e-faktury jest kolejny rabat. Za łączenie usług też jest rabat, więc wychodzi na to, że w zależności od posiadanych usług, można skorzystać nawet więcej. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Przedłużenie umowy

@Anonim Ja się dziwię, że się dziwisz...zawsze jest tak, że starzy klienci mają mniej promocji lojalnościowych niż ci nowi, których właśnie te promocje mają przyciągnąć..."Jak już jesteś, płacisz, to po co Ci promocje?"

Fakt, trochę brakuje tych "nagród" za lojalność i przywiązanie do marki...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy

@agat13 , może nie do końca. Mimo rezygnacji z OL, mam rabaty: za łączenie usług, rabat utrzymaniowy i rabaty-marketingowe oraz za e-faktury. Miałem -70, a mam obecnie -50. Muszę spełniać warunki terminowych opłat i raz w miesiącu logować się do aplikacji MO, lub na to samo konto webowe. Martwi jedynie fakt, że troszkę skomplikowane zostało przy włączeniu wszystkiego do Orange Love, ale się da, jak się chce, coś uszczknąć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przedłużenie umowy

Do niedawna nie było praktycznie żadnych ofert utrzymaniowych, ale powoli zaczynają się znowu pojawiać. To taka sinusoida. Co kilka lat są oferty utrzymaniowe, a co kilka są likwidowane. 

 

 

____________

Wpis edytowany - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

Te 3 (4 jak przez aplikacje) miesiące gratis to tylko dla MNP. Nie kojarzę żebym wogole gdzieś takie miesiące były na utrzymaniu gdziekolwiek (chodź może się spotkałam się po prostu).  Można wtedy załapać się na jakiś rabat ale to tej już różnie naprawdę bywa. Swego czasu jak mój tata miał numer na abonament regularnie przed końcem umowy składał rezygnację i zawsze coś na tym ugrał. Z tego co słyszałam już tak nie kontaktuje się dział utrzymania jak kiedyś ale zawsze można spróbować. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy

@Anonim, przejrzałem u siebie i od początku nowej umowy mam rabat utrzymaniowy. We wcześniejszej nie miałem. Nie mam pojęcia, czy jest jakiś związek przyczynowy z warunkowym logowaniem się do konta, gdzie pojawia się natychmiast informacja o przyznanym rabacie na kolejny miesiąc 😊

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@bronzub Mój Orange to daje tylko te 5 zł rabatu. Ale jakoś komuś uda się coś ubrać to w sumie warto się cieszyć 👍. Ja obiście już od jakiegoś czasu cenie sobie wolność prepaid. Internet mam od jakiegoś czasu za 40 zł na czas nieoznaczony. Numeru komórkowe na prepaid. Żadnego pakietu na TV nie mamy. I mi taka niezależność pasuje. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy

@Anonim, wszystko podlega tutaj kalkulacji. Zarówno u operatora, jak i u klienta. Chociaż z rezygnowałem z OL, to te 50,02 zł cieszy😊rabat.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy

@bronzub rabat - 20 zł jest nie tylko z racji pakietu Love. Przysługuje również z racji posiadania abonamentu w danej kwocie minimalnej z tej obecnej oferty jest to Plan komórkowy 50. Wtedy zniżka obowiązuje na kolejny kolejny numer. Nie dotyczy to jednak internetu optymalnego ani domowego 4G Jego rzeczywiście rabatuje tylko OL. Dodam, że ta zniżka jest warunkowana temrinową płatnością. 

 

Rabat za efakturę w tych poprzednich warunkach zależał opłacania rachunków na czas. Na ten moment jest zapis o konieczności zalogowania się do MO, nie ma już tej wzmianki o terminowej płatności.