Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy przez internet


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 29
  • 0

Przedłużenie umowy przez internet

Witam 29.03 około godziny 13:00 złożyłam zamówienie w sklepie internetowym Orange ponieważ musiałam przedłużyć umowę, i od tego czasu cały czas pisze status w trakcie realizacji zamówienia oraz czas dostawy 31-1 kwietnia dziś juz mamy 31 czy jest możliwość że paczka przyjdzie jutro jeśli nie zmieniła statusu? 

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Przedłużenie umowy przez internet

@madzix20 Oczywiście, że jest taka możliwość, jak zawsze...

Radzę się jednak upewnić na infolinii czy wszystko jest w porządku i czy widać zamówienie w systemie, lub cierpliwie poczekać. A co na to mówi aplikacja Mój Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez internet

@madzix20 miałem taką sytuację, że też zastanawiałem się nad otrzymaniem przesyłki. Status został zmieniony w nocy miedzy 19-21, a następnego dnia dostałem SMS-a z kontaktem do kuriera o dostarczeniu przesyłki. Czasami te statusy długo się zmieniają, a czas dostarczenia jest naprawdę bardzo szybki. Jeśli nic po drodze niespodziewanego nie wyskoczyło, to jutro powinna przesyłka do Ciebie dotrzeć.

Na wszelki wypadek sprawdziłbym jak @agat13 podpowiada na infolinii, czacie jak przebiega realizacja zamówienia.

 

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy przez internet


@madzix20napisał(-a)

Witam 29.03 około godziny 13:00 złożyłam zamówienie w sklepie internetowym Orange ponieważ musiałam przedłużyć umowę, i od tego czasu cały czas pisze status w trakcie realizacji zamówienia oraz czas dostawy 31-1 kwietnia dziś juz mamy 31 czy jest możliwość że paczka przyjdzie jutro jeśli nie zmieniła statusu? 


Ja bym na spokojnie podszedł do zamówienia, jeśli wszystko gładko przejdzie, to 01.04.2022, powinna przesyłka dotrzeć. co do kontaktowania się z Orange, czy przesyłka w realizacji, czasem takich informacji w systemie nie ma, lub konsultant nie ma do nich dostępu, więc trochę cierpliwości polecam 😉

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy przez internet

Tak jak przedmówcy pisza. Już powinnaś mieć numer przesyłki ale różnie to bywa. Uderz do BOK z tym pytaniem.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy przez internet

Jeśli powiadomienia o wysyłce brak, to dopiero w Poniedziałek można oczekiwać na kuriera @madzix20  😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przedłużenie umowy przez internet

Sytuacja wyjaśni się dzisiejszej nocy. Orange z wysyłkami czasami zaskakuje.