Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

Poprosze o informacje, jakie sa potrzebne ustawienia, by moj telefon mogl odbierac SMSy wysylane z roznych systemow internetowych.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

@rustami na numerze Orange, na którym chcesz aktywować usługę odbierania SMS-ów z internetu, to ten numer jest w kraju, czy za granicą?

Jeżeli jest za granicą, to na pewno nie wyślesz takiego SMS-a. Numer musi być w kraju.

https://www.orange.pl/kid,4000377463,id,4000377478,title,SMSz-Internetu,article.html

Kolejna sprawa, SMS na numer 102 o treści INTERNET dotyczył bramki SMS Orange, która została już zlikwidowana. Być może z tego powodu nie dać się wysłać SMS-a.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7621
  • 30

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

Systemy internetowe powinny znać Twój numer?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

@rustamiTo raczej systemy komputerowe muszą martwić się o dostarczenie SMSa.

W telefonie, a dokładniej w aplikacji odbierającej specjalnej lub systemowej nie należy samemu włączać blokady.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 196
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

Nie wiem, czy to o to Ci chodzi kolego, ale od dawien dawna jest ta opcja z SMSem INTERNET pod nr 102, żeby odbierać badziewie z internetu. Szczegóły w regulaminie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

Dziekuje za szybka odpowiedz. Probowalem juz wiele razy wyslac SMS o tresci INTERNET na nr 102, ale niestety zawsze otrzymuje komunikat "Nie mozna wyslac wiadomosci".

Mam kilku znajomych w starszym wieku za granica, ktorzy preferuja wysylanie SMSow przez Internet, wiec mozliwosc odbierania takich SMSow jest dla mnie istotna.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych


@rustaminapisał(-a)

Dziekuje za szybka odpowiedz. Probowalem juz wiele razy wyslac SMS o tresci INTERNET na nr 102, ale niestety zawsze otrzymuje komunikat "Nie mozna wyslac wiadomosci".

Mam kilku znajomych w starszym wieku za granica, ktorzy preferuja wysylanie SMSow przez Internet, wiec mozliwosc odbierania takich SMSow jest dla mnie istotna.


Ale przecież ta konkretnie usługa jest tylko dla klientów Orange. Jeśli zależy Ci na komunikacji ze światem to zainteresuj się komunikatorami typu WhatsApp czy Messenger, jest w czym wybierać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

@rustami na numerze Orange, na którym chcesz aktywować usługę odbierania SMS-ów z internetu, to ten numer jest w kraju, czy za granicą?

Jeżeli jest za granicą, to na pewno nie wyślesz takiego SMS-a. Numer musi być w kraju.

https://www.orange.pl/kid,4000377463,id,4000377478,title,SMSz-Internetu,article.html

Kolejna sprawa, SMS na numer 102 o treści INTERNET dotyczył bramki SMS Orange, która została już zlikwidowana. Być może z tego powodu nie dać się wysłać SMS-a.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

SMSy sa wysylane na moj polski numer komorkowy (na ktory mam abonament w Orange).

Mimo potwierdzen  dla nadawcy z systemow internetowych, z ktorych zostaly wyslane SMSy, ze SMS zostal doreczony do sieci Orange, zaden SMS do mnie nie dotarl. Nadawcy uzfywali roznych, aktualnie dzialajacych systemow. Sadze, ze gdzies jest blokada takich SMSow - moze siec Orange automatycznie zatrzymuje SMSy przychodzace z systemow internetowych? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

@rustami 

Pytałeś w BOK?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Odbieranie SMS wyslanych z systemow internetowych

SMS na numer 102 o treści INTERNET dotyczył tylko bramki SMS Orange, która została już zlikwidowana.

Moje pytanie dotyczy wiec mozliwosci wysylania SMSow do abonenta Orange uzywajac innych systemow internetowych.

 

Pytalem w BOK, ale skierowali mnie do juz nieaktualnych informacji o bramce Orange (zostala zlikwidowana).

 

____________

* Scalono wpisy - Wiktor