Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

► W temacie doprecyzowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Mam umowę, która kończy się 28 kwietnia 2019, chciałabym przedłużyć ją już niebawem i jestem zainteresowana paroma ofertami z telefonem, które są dostępne na stronie, jednak wyskakuje mi komunikat, że mój numer nie jest uprawniony do wybranej oferty i dzieje się to z każdą ofertą, którą wybiorę - czy to na 24 miesiące, czy na 36, z abonamentem najniższym i najwyższym, w każdej sytuacji pokazuje mi to samo. Może ktos wie o co chodzi i chciałby mi wytłumaczyć? Konsultant, z którym rozmawiałam powiedział, że jest to możliwe, więc już nie mam pojęcia o co chodzi 😕

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

Pewnie przedłużenie on-line nie jest jeszcze dostępne. Przez BOK już powinna być taka możliwość. Czasem warto zaczekać im bliżej końca tym korzystniej może się okazać, ale szału nie będzie, chyba, że skorzystasz z usługi łączonej w ramach Orange LOVE.

 

https://www.orange.pl/love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

A jaką masz obecnie umowę? Jaki plan? Na ile umowa?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

Umowa na 24 miesiące, mój plan taryfowy to orange love telefon komórkowy (płacę 69 zl abonamentu i 30 zl raty za telefon)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

Nie wiem czy na stronie www jest opcja przedłużenia Love (osobiście jej nie widzę inaczej niż zostawienie numeru by ktoś oddzwonił).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Przedłużenie umowy na stronie - komunikat o nieuprawnionym numerze

Jeśli masz numer w Love to nie przedłużysz samej usługi mobilnej bo jest powiązana z internetem i tylko cały pakiet się da przedłużyć. Teraz ten sam pakiet kosztuje 79,90 zł. ( o ile to pakiet Love 2 U czyli internet +komórka). I nie zrobisz tego przez internet. Salon lub zadzwoń na *220.