Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na innych warunkach


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Witam,

proszę powiedzcie mi czy jeżeli teraz posiadam umowe z abonamentem 129,9 istnieje możliwość przedłużenia usług ale na innych warunkach np za 74,99?

Dzieki za odp

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Raczej nie będziesz miała takiej możliwości. Wejdź na Mój Orange i w "oferta dla Ciebie" tam może będziesz miała już jakieś propozycje zmiany oferty. Pozdrawiam.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Tak też myślałam.

A jeszcze jedno pytanie.. oprócz abonamentu 129,9 mam jeszcze jeden abonament na siebie. Nie będzie chyba problemu jak zrezygnuje z tego droższego (129,9) i złoże pismo o rozwiązanie umowy? A ten 54,99 zostawię?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Jeśli skończył się okres zastrzeżony umowy i jest na czas nieokreślony, to w każdej chwili możesz złożyć wypowiedzenie. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Umowa do 14-01-2017 czyli już mogę czy 30 dni przed?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przedłużenie umowy na innych warunkach

30 dni przed końcem. Przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego umowy zastrzeżonej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Termin 30 dni przed końcem umowy, jest terminem najpóźniejszym... sądzę, że można wypowiedzienie złożyć wcześniej wskazując w nim, że "rozwiązujesz umowę z upływem okresu na który została zawarta". 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Przedłużenie umowy na innych warunkach


Misiek62 napisał(-a):

Termin 30 dni przed końcem umowy, jest terminem najpóźniejszym... sądzę, że można wypowiedzienie złożyć wcześniej wskazując w nim, że "rozwiązujesz umowę z upływem okresu na który została zawarta". 


Potwierdzam, mozna tak zrobić. W tym konkretnym przypadku najlepiej na samym początku grudnia. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Przez wcześniej rozumiem dowolnie przez siebie wybrany moment, czyli także już teraz, dzisiaj... a nawet dzień po zawarciu umowy 😉 Pamiętaj, że Orange bieg terminu liczy od dnia otrzymania wypowiedzenia. Dlatego najlepiej wypowiedzenie wysłać listem poleconym, a jeszcze lepiej z potwierdzeniem odbioru... Równie pewne jest złożenie go w salonie Orange... z potwierdzeniem odbioru na własnej kopii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Przedłużenie umowy na innych warunkach

Nie należy mylić wypowiedzenia z oświadczeniem o braku woli do dalszej kontynuacji umowy po upływie okresu na który została zawarta tzw. okresu zastrzeżonego.

W pierwszym wypadku okres wypowiedzenia zaczyna biec z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego i trwa jeden okres rozliczeniowy. W drugim wypadku umowa kończy się w z upływem ostatniego dnia umowy. Oświadczenie należy złożyć na 30 dni przed datą zakończenia umowy.