Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja Orange love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

A w swojej reklamacji poruszyłeś kwestię obietnicy sprzedawcy? rozumiem, że ona padła w rozmowie telefonicznej? prosiłeś o udostępnienie dla Ciebie nagrania rozmowy?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

3 reklamacje 

Odpowiedz na pierwsza była ze się nie da zmienić na Orange Lowe. Myślałem ze może nie zrozumieli. 

Odpowiedz na druga reklamacje miesiąc później cytat:

     " Sprawdziliśmy, umowę na nr 690xxxxxx zawarliśmy 21 lipiec 2017 dlatego nie możemy zmienić warunków umowy na pakiet Orange Lowe. Odsłuchaliśmy również rozmowę z 21 sierpień 2017 doradca nie przedstawił w niej możliwości przeniesienia tego nr do Orange Lowe. W związku z tym nie możemy uznać reklamacji."

Ta reklamacje chyba właśnie składałem 21,08,2017 i nie dotyczyła wprowadzenia usługi Orange Lowe do istniejących usług, fajnie że przesłuchali nagranie z tej rozmowy (21,08,2017).  

Odpowiedz na trzecia już wklejałem, nie da się.

 

Co tu dużo pisać. Myślałem ze to nieporozumienie, reklamacje były napisane jasno. Przy przedłużaniu umowy na internet stacjonarny skorzystałem z promocji na nowy numer (Orange lowe). Mam to co chciałem ale nie w Orange Lowe i dlatego place 2x więcej. Rozmowa z konsultantem przed podpisaniem umowy była tylko o Orange lowe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

A który doradca obiecał Ci migrację na Love?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

to nie migracja, ja nie miałem telefonu w orange.

to jest zupełnie nowy nr w pakiecie przy przedłużaniu neostrady 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

ale który doradca Ci to obiecał?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

pierwszy gdy zadzwoniłem aby przedłużyć neostrade


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

I w tej samej rozmowie zamówiłeś też telefon komórkowy?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

Samo zamówienie było realizowane przez stronę internetowa orange po kliknięciu w Orange love. Na koniec zamówienia zapytało czy chce aby zamówienie dokończył konsultant jeśli się nie mylę. 

 

Wszystko co zamówiłem przyszło, te same pakiety, GB telefon itd

Dopiero przy fakturze okazało się ze to co innego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

A jesteś pewien że zamawiając komórkę wybrałeś w podsumowaniu Orange Love? W różnych scenariuszach i przy różnych telefonach mogła się zmienić oferta na standardową smart plan lte. Masz zachowane podsumowanie zamówienia na komórkę na mailu?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Promocja Orange love

Troszke minęło ale jestem pewny od początku że zamawiałem Orange lowe. Nic innego mnie interesowało i nie przypominam sobie abym gdzieś widział smart plan.

 W trakcie zamawiania konsultowałem się z pracownikiem orange "ten internetowy chat". orange lowe padło pewnie parę razy , smart plan do tej pory nie wiedziałem co to. 

 

Nie zgodził bym się na to co dostałem