Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja Orange love


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2069
  • 5700
  • 191

Promocja Orange love

Nie ma możliwości otrzymania dodatkowego 5GB w Love. Nie ma szans. Sprzęt wymienisz najprościej po zgłoszeniu uszkodzenia np. po burzy 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Promocja Orange love

Ale dlaczego ja mam zgaszać uszkodzenia po burzy? Wg strony www przy nowej umowie orange gwarantuje sprzęt. Nigdzie nie znalazłem informacji, że jak mam sprzęt wcześniejszy w funpacku to nie ma wymiany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Jak sam napisałeś informacje dotyczą nowej umowy a Ty chyba nie podpisujesz nowej....

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Promocja Orange love

Widzę, że z kolegi jest taki mały mądrala. Nie da sobie przetłumaczyć z "zamawiam i płace", nie da sobie przetłumaczyć z umową. Otorz w tekście, którym mam przed sobą nie ma słowa "aneks", " aneks do umowy". Nie ma odwołania do dotychczasowej umowy/ umów. Jest zupelnie nowy numer owej umowy. W prawym górnym rogu wielkimi, wytłuszczonymi "UMOWA". Dwa zdania niżej "umowa". Pierwszy paragraf "Przedmiot umowy". Punkt pierwszy "Na postawie tej umowy (dalej Umowy) (...)  Paragraf 2.  "Czas trwania umowy (...) umowy, umowy, umowy. Nie ma słowa aneks. Umowa, umowa. No ale to pewnie nie umowa, a już na pewno nie nowa i nie kolejna 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Promocja Orange love

Daruj sobie te wycieczki prywatne. A czy w tej umowie masz mowę o wymianie sprzętów? nie.

Nie wiem co chcesz osiągnąć.

Jeśli szukasz wymiany sprzętów na inną sztukę tego samego modelu, to można załatwić poprzez zwykły proces techniczny dając racjonalny powód (np. nie działa funkcja X). Dlatego @Arti_Kn_Pl podpowiedział Ci pewien sposób... Nie trzeba czekać nawet na koniec umowy.

Jeśli szukasz wymiany sprzętów na inny model, to jest możliwe przy przedłużeniu lub przejściu usług w górę oraz pod warunkiem że w danym kanale sprzedaży konkretny sprzedawca ma taką możliwość.

Jeśli się tego nie ustali ze sprzedawcą, domyślnie Orange nie wymienia sprzętów o ile technologia świadczenia usług pozostaje bez zmian.

Jeśli ustaliłeś to ze sprzedawcą, to rozmowa była nagrywana. Złożyłeś reklamację, więc wystarczy poczekać na odpowiedź na nią.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Promocja Orange love

Wiesz, może bym sobie darował prywatne wycieczki gdybyś każdego postu rozmówców nie podważał i nie sugerował między wierszami (przepatrzyłem na szybko forum), że są nieukami. To, że napisaleś  11 tys. postów zdaje się niekoniecznie robi z ciebie eksperta. Rozmawiałem z konsultantem w kanale sprzedażowym i pytałem czy mogę z tą umową dostać nowy sprzęt tak jak to widnieje na stronie, pytałem również czy obecny dysk w dekoderze mogę zostawić i przepiąć do samsunga icu. Nie usłyszałem nic co by sugerowało, że nie będzie wymiany sprzętu. Żadnego zaprzeczenia, że nie czy że nie mogę. Jasniej już ci nie wytumaczę, skoro wiesz lepiej co ja robiłem, o czym rozmawiałem i co klikałem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Promocja Orange love

Ok, pokój. Może niepotrzebnie się unoszę. Nie chce się kłócic, ani nikogo obrażać. Przepraszam.