Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

Ze względu na charakter zagadnienia temat został przeniesiony z działu Internet domowy - moderator Kinga

 

 

Witam! Przedwczoraj podpisałem aneks do Umowy o świadczenie Internetu domowego. Posiadałem dotychczas Światłowód 1Gb/s na czas nieokreślony. Poprzez portal Mój orange dokonałem zmiany na opcję 300 Mb/s w ramach Promocji Światłowód dla Warszawy. Informacja jaka była podana nt. abonamentu to: 49,99 zł (po rabatach 5 zł za fakturę elektroniczną i 5 zł za zgodę marketingową). Wczoraj kurier dostarczył mi Aneks do podpisu. Dzisiaj jest już aktywna nowa opcja tj. 300 Mb/s. Jednak po zalogowaniu do Mój Orange widzę inną stawkę abonamentu miesięcznego tj. 59,99 zł. (już po uwzględnieniu rabatów 2 x 5 zł).

Pytanie: czy błędnie została mi przydzielona promocja tj. Mini Światłowód 2/19 (bez opcji dla Warszawy)?

Na infolinii nie wiedzą jaki powinienem mieć abonament. Na fakturze będzie dopiero widoczna kwota. Wtedy będę mógł zgłosić reklamację. Miał ktoś może podobną sytuację albo może sprawdzić w Mój Orange jaka widnieje u niego wysokość abonamentu przy Promocji Światłowód dla Warszawy w opcji 300 Mb/s. Dziękuję z góry.

5 ODPOW. 5

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 12
  • 0

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

Moze kwota aktywacji jest zawarta w pierwszej fakturze ?!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

Na jaki okres podpisałeś aneks? 12 czy 24 miesiące? Ta promocja składa się z dwóch regulaminów: Mini światłowód 2/19 oraz światłowód dla Warszawy.  Jeśli podpisałeś umowę w tej pierwszej( Mini światłowód 2/19 masz opcję na 12 lub 24 miesiące. Cena jaka jest na stronie odpowiada opcji 12 miesięcy po odliczeniu zgód. Jeśli podpisałeś na 24 miesiące to powinna być 49.99 po odliczeniu zgód. Poczekaj na fakturę. W razie czego reklamuj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

Rabaty podpisane są w sposób niestandardowy. W razie wątpliwości zweryfikuj sprawę na BOK.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

@SCORPlON Promocja jest Ok. W regulaminie masz wszystko opisane. W przypadku internetu promocja nazywa się właśnie mini światłowód. Poczekaj na fakturę i sprawdź opłaty.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Promocja „Światłowód dla Warszawy” - wysokość abonamentu

Umowę mam na 24 miesiące. Muszę poczekać na fakturę.
W Moj Orange widoczne są takie informacje:

 

Taryfa

Opcja NEW 300 Mb

Promocja

1P Mini Światło 2/19 24M

 

Abonament

70,00 zł (uwzgledniajac dwie zgody po -5,01zł wychodzi do zaplaty 59,98 zł)