Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy techniczne z internetem LTE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Jak to jest z tym LTE?

Jeśli jest umiejscowiony na górze/wysoko, to może być i na pół osiedla. W Olsztynie na Zatorzu kilka lat był problem z tym.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Jak to jest z tym LTE?

Czyli mam rozumiec ze ktos sobie kupic urzadzenie o mocy powiedzmy 30dbm  za grubo ponad 30 tysi + wiadomo osprzet za drugie tyle zeby zagluszac tylko i wylacznie orange na wszystkich czestotliwosciach ;D

 

I tylko orange ;D bo plus i tmobile z wirtualkami smiga bezproblemowo ;D

 

Po za tym od wrzesnia nie moga dojsc kto ich zaglusza przez 24h na dobe? ;D

 

"każdy, kto bez wymaganego pozwolenia używa urządzenia radiowego nadawczego lub nadawczo-odbiorczego, podlega karze grzywny do 1000 złotych. - Jeżeli osoba taka działa w sposób uporczywy, podlega karze grzywy, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat"

 

 

Duzo rzeczy widzialem i duzo slyszalem, nawet wiem o kliencie ktory dostal 2 mandaciki 10km od mojej firmy za uzywanie wlasnie repeatera. Ale problem w tym byl ze on zaklocal okolo 100m2 a i tak go doszli w ciagu tygodnia.

 

A tutaj jest nagle wyciete kilka km2 i nie moga dojsc ? ;D No proszeeee ;D

Anonim

Nie dotyczy

Jak to jest z tym LTE?

Przecież do takich co zakłócają to przyjeżdżają. Kiedyś dalszego sąsiada antena do telewizji ze wzmacniaczem będąca na dachu zaczęła zakłócać. Nie wiem co zakłócała, ale przyjechali i kazali od razu wyłączyć. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 33
  • 3
  • 0

Jak to jest z tym LTE?

Zagluszal pasywny element w antenie DVB-T ? A co ona mogla zagluszac skoro tylko ona odbiera a nic nie wysyla? Wzmacniacz w antenie zamienie sygnal ktory dostaje w postaci pola elektromagnetycznego na sygnal biegnacy po kablu wiec sila rzerzy jednyna rzecza ktora moze zklocic to tylko sygnal w domu na odbiornikach w momencie tzw. przesterowania czyli zbyt dobrego sygnalu lub zwiekszych poziom bledow z eteru jesli ma symetryzator a za nim wzmacniacz/ przedwzmacniacz.

 

 

 

To max na co mozna liczyc w telewizji naziemnej. Jedyna opcja jest wywalenie anteny przekaznikowej w celu dystrybucji sygnalu ale to juz jest osobny rozdzial i watpie ze sasiad mial na tyle glowy zeby to ogarnac i miec gruby hajs na wywalenie aby zakupic sprzet i puszczac sygnal w eter z pirackim strumieniem.

 

 

Zaklocanie sygnalu nie jest ani proste ani tanie. Nachodzenie sie fal mozliwe jest na danych czestotliwosciach rzecz jasna ake zblokowac cale pasmo... to juz jest sztuka.

A w momencie zaklocania calego pasma inne sieci u mnie by tez nie chodzily. Niestety akurat plus i tmobile smigaja az pieknie. Wiec na bank to zadne zaklocanie nie jest bo zasieg tylko u orange sie polozyl.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to jest z tym LTE?

Zagluszal pasywny element w antenie DVB-T ?

 

To jest do mnie pytanie, czy może do anteny? Chyba napisałem wyraźnie, że zakłócał wzmacniacz. Nie było mnie przy tym, jak do sąsiada przyjechali, wtedy bym wiedział więcej. Sąsiad musiał naprawić, wzmacniacz został usunięty. 

r35 jak dla mnie to tylko wypisuje, że mu nie działa, podaje sprzeczne informacje. Taki speed to ja też zrobiłem i mogę pisać na forum T-Mobile jakie dziadostwo mają. Nic nie wiadomo z jakiego przekaźnika ma ten Orange działać, z jakiej częstotliwości,  jaki sprzęt jest użyty. Tak samo z poziomem sygnału, czytając to wszystko, nie można nic konkretnego stwierdzić. Dyskusja o niczym.