Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Posiadam nielimitowane minuty do wszystkich, a dzisiaj po połączeniu z doradcą przez aplikację Mój Orange została naliczona mi dodatkowa opłata. Dlaczego? 

11 ODPOW. 11

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Opłata za kontakt z BOK

Połączenie z BOK jest połączeniem specjalnym i nie zależnie czy dzwonisz normalnie, czy przez Mój Orange, to opłata jest ta sama - 0,29 gr / min.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Nawet jeżeli Orange stwierdziło swoją winę w sprawie w której się kontaktowałem? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK

W takiej sytuacji możesz złożyć wniosek/reklamacje o zwrot kosztów połączenia z BOK. Zwracają, ale samo z siebie się nie zwróci 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Opłata za kontakt z BOK

Moim zdaniem Orange powinien naliczać opłaty tylko w wypadku gdy ja chciałbym polepszyć swoje usługi itp. W wypadkach zgłaszania usterek ze sprzętem , nie działającym łączem internetowym nie zawinionych przez abonenta zgłoszenia wzorem innych operatorów powinny być darmowe. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Opłata za kontakt z BOK

Usterki można zgłosić bezpłatnie na bocie czatu.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Opłata za kontakt z BOK

Połączenie z infolinią jest tylko jednym z kanałów kontaktu. Pomijając wizytę w salonie czy też kontakt pisemny, najwygodniejszym (i darmowym 🙂  ) sposobem kontaktu pozostaje czat na orange.pl.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Opłata za kontakt z BOK


@balbina12napisał(-a)

Moim zdaniem Orange powinien naliczać opłaty tylko w wypadku gdy ja chciałbym polepszyć swoje usługi itp. W wypadkach zgłaszania usterek ze sprzętem , nie działającym łączem internetowym nie zawinionych przez abonenta zgłoszenia wzorem innych operatorów powinny być darmowe. 


I tak jest, tyle że nie można tego zrealizować automatycznie. Konsultant przyjmujący zgłoszenie najczęściej nie ma możliwości natychmiastowej weryfikacji co jest przyczyną usterki - nie może więc anulować opłaty za połączenie (i pewnie nie ma nawet takich uprawnień). Dopiero po wyjaśnieniu sprawy można zdecydować o anulowaniu kosztów połączenia.

A u innych operatorów jest podobnie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Opłata za kontakt z BOK

Znaczy żeby odzyskać opłatę trzeba pisać reklamacje ? , w Polsacie nie płaciłem za połączenia telefoniczne od momentu gdy zostałem ich abonentem.


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Opłata za kontakt z BOK


@balbina12napisał(-a)

Znaczy żeby odzyskać opłatę trzeba pisać reklamacje ? , w Polsacie nie płaciłem za połączenia telefoniczne od momentu gdy zostałem ich abonentem.


Konieczne jest zgłoszenie reklamacji. Zwrot dotyczy tylko połączenia, podczas którego przyjęto od Ciebie zgłoszenie uszkodzeniowe lub reklamacyjne. Zgodnie z cennikiem połączenia z infolinią są płatne. Robimy tylko wyjątek w tym konkretnym przypadku i uznajemy roszczenia. Warto jednak korzystać z czatu obsługowego. Jest bezpłatny. Polecam ten kanał kontaktu.