Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

Witam,

 

Przedluzylem umowe przez telefon i usluga nie dziala tak jak zapewnial konsultant Orange.

 

 

Wbrew zapewnieniom sprzedawcy przestala mi dzialac karta SIM na internet (ktora byla karta dodatkowa w poprzednim planie).

 

Mialo byc tak ze wszystkie obecne 4 karty sim beda dzialac bez przerwy i dostane dodatkowy miesieczny pakiet 50GB.

 

Po podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera - nie dosc ze internet na SIM dodatkowym przestal dzialac - to nie widze nigdzie dodatkowego miesiecznego pakietu 50GB! 

 

 

Czy ktos inny mial juz takie problemy i jaka/jak szybka byla reakcja Orange po zgloszeniu reklamacji?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

Dzis udalo mi sie skontaktowac z kosunlantem orange ktory czesciowo rozwiazal problem przez dodatkowe zamowienie z mojej strony.

 

Poprzednia reklamacja zostala automatycznie odrzucona a rozmowa z konsultantem sprzedazowym NIGDY nie byla odsluchana. Na tym przykladzie widac ze umowy przez telefon z firma Orange to strata czasu i pieniedzy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

To zależy jak jest w papierach i czy trzeba odszukać rozmowę. Czasem można od ręki, czasem tydzień. Ustawowy maksymalny czas to 30 dni.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

W papierach nie ma tego co mowil konsulant (np. listy numerow telefonow komorkowych ktorych zmiana dotyczy).

 

Po zgloszeniu reklamacji Orange oddzwonilo ale okazalo sie ze nie przesluchali ponownie nagranej rozmowy ze sprzedawca - takze sprawa w toku.

 

Powiedzeli mi ze moga przeslac mi nowy sim kurierem (poprzedni zdeaktywowali) ale dopiero po rozpatrzeniu reklamacji..

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Problemy po przedluzeniu umowy przez telefon !! Czesc uslug nie dziala!

Dzis udalo mi sie skontaktowac z kosunlantem orange ktory czesciowo rozwiazal problem przez dodatkowe zamowienie z mojej strony.

 

Poprzednia reklamacja zostala automatycznie odrzucona a rozmowa z konsultantem sprzedazowym NIGDY nie byla odsluchana. Na tym przykladzie widac ze umowy przez telefon z firma Orange to strata czasu i pieniedzy.