Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zamówieniem


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z zamówieniem

Z góry przepraszam jeśli zły dział, nie do końca ogarniam tę stronę.

---

 

A więc tak - wczoraj postanowiłem zamówić internet mobilny LTE od Orange. Wszystko było ok, wypełniam dane, czytam wszystkie regulaminy, wszystko akceptuję - w skrócie wszystko w porządku. Jednak, gdy już kliknąłem "akceptuję i zamawiam" (czy jakoś tak, chodzi mi o przycisk pod danymi) to wczytała się biała strona z jakimś odnośnikiem do regulaminu i nic więcej się nie działo. Do teraz nie dostałem żadnego potwierdzenia zamówienia na telefon bądź też email, dlatego wolałbym się zapytać czy moje zamówienie zostało złożone, czy może mam je składać od nowa.

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Problem z zamówieniem

@Hund1 Zadzwon do e-sklepu 510 700 700 tam sprawdzą.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Problem z zamówieniem

Witam wszystkich z góry przepraszam jeżeli to nie ten dział ale to mój pierwszy post.Czy orientuje się ktoś ile czasu wraca umowa przywieziona przez kuriera DPD do Orange?Kurier był 22.03 umowy nie podpisałem/nie była zgodna z zamówieniem/orange Love/Na swoim profilu nadal widzę informację że zzmówienie w trakcie realizacji proszę oczekiwać na kuriera konsultanci na infolini rozkładają ręce że trzeba czekać na początku nie chcieli nawet podać numeru paczki żebym mógł sprawdzić co się dzieje z przesyłką w końcu jak podali to w DPD stwierdzono że nie mają takiej przesyłki w systemie.Istna paranoja w mojej ocenie trwa to o wiele za długo!Pomoże ktoś?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Problem z zamówieniem

Zwykle 2-3 dni robocze o ile kurier odznaczył od razu odmowę, a nie awizowanie. Z tym, że możliwość ponownego zamówienia może być nieco później. Zwykle tydzień trzeba odczekać.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Problem z zamówieniem

Dzięki za szybką odpowiedz.Właśnie o to mi chodziło konsultant/niezbyt miły/twierdził że w orange love są duże opóznienia bo jak stwierdził "to nowa oferta".Niedługo kończy mi się umowa i jak się nie wyrobią to przedłuży się z automatu o kolejne 6 miesięcy,kurier raczej zaznaczył odmowa bo w przesyłce miał być telefon a była sama aktywacja.Czy jak odnotują to w systemie to ktoś z orange oddzwoni w tej sprawie czy trzeba samemu monitorować temat?

Anonim

Nie dotyczy

Problem z zamówieniem

@domik732 jeżeli Cię zadawala któraś z odpowiedzi to oznacz ją jako rozwiązanie, to pomoże innym uczestnikom w szybkim wyszukaniu problemu i jego rozwiązaniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Problem z zamówieniem

Każda rozmowa jest rejestrowana (zgodnie z tym co masz przed połączeniem), ale warto samemu sprawdzać.

Najprościej możesz sam kontrolować to na mój Orange (wersja przeglądarkowa, bo w aplikacji mobilnej chyba tego nie ma). Zaloguj się na konto obecnej usługi stacjonarnej - tam powinna być sekcja zamówienia - i sprawdzać jego status. Zamówienie będzie możliwe po anulowaniu.

Ew. jest opcja tu orange.pl/status ale potrzebujesz nr zamówienia zaczynający się od TEL0000 i dalej... (ilość zer może być mniejsza).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Problem z zamówieniem

Mój orange sprawdzam co dzień i nadal jest status "w trakcie realizacji prosimy oczekiwać na kuriera"cóż poczekam zgodnie z radą do środy i zobaczymy czy orange daje sobie z orange love radę:)Jeżeli będzie nadal bez zmian to odezwę się w tym temacie,Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z zamówieniem


domik732 napisał(-a):

Mój orange sprawdzam co dzień i nadal jest status "w trakcie realizacji prosimy oczekiwać na kuriera"cóż poczekam zgodnie z radą do środy i zobaczymy czy orange daje sobie z orange love radę:)Jeżeli będzie nadal bez zmian to odezwę się w tym temacie,Pozdrawiam.


@domik732 Też na Mój Orange potrzebują trochę czasu...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Problem z zamówieniem

Witam ponownie.Rozmowy z konsultantami orange są bardzo enigmatyczne :)Jeden z konsultantów stwierdził że "konsultant przyjmujący zamówienie nie dodał do zamówienia aparatu telefonicznego".Dziś inny konsultant stwierdził że telefon jest dosyłany do tygodnia po podpisaniu umowy/o czym nikt mnie nie poinformował/.Zamówienie nadal wisi na mój orange jako "w trakcie realizacji".Dziękuję za coś takiego że najpierw muszę im coś podpisać a pózniej czekać aż orange się z tego wywiąże lub nie!Powoli dochodzę do wniosku że chyba podziękuję za taką "love"a orange za współpracę składając wypowiedzenie.Macie jakieś rady,sugestie?