Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniami do Gambii

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z połączeniami do Gambii

Witam, mam problem, kiedy próbuję wykonać połączenie do Gambii - słyszę sygnał typu "nie ma takiego numeru". Dzwoniłam tam z innych sieci i wszystko jest ok. Z mojego numeru mogę dzwonić do innych państw Europy, a także do USA, dlatego nie rozumiem w czy tkwi problem. Dodam, że mogę wysyłać smsy, ale MMsów już nie. Wszystkie faktury mam opłacone. Przekładałam kartę do innego aparatu i też nie mogę dzwonić. Proszę o pomoc. 

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Problem z połączeniami do Gambii

A próbowałeś zamiast + wybrać 00 lub na odwrót?
Z mmsami może być problem bo wg stron orange nie ma umów na przesyłanie smsów międzynarodowych, więc mogą dochodzić lub nie.

Jeśli nadal są problemy, spisz trzy przykłady (najlepiej nie starsze niż 24h) i przekaż zgłoszenie techniczne do BOK. W przykładzie zapisz numer wybierany, data i godzina próby połączenia.
Zgłoszenie możesz zrobić przez mój Orange/zgłoś sprawę choć jeśli zależy Ci na czasie sugerowałbym kontakt z działem technicznym infolinii 510100100.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Problem z połączeniami do Gambii

A masz możliwość przełożenia karty SIM do innego aparatu? Nadal jest problem?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z połączeniami do Gambii

Przekładałam, niestety nadal jest problem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Problem z połączeniami do Gambii

A próbowałeś zamiast + wybrać 00 lub na odwrót?
Z mmsami może być problem bo wg stron orange nie ma umów na przesyłanie smsów międzynarodowych, więc mogą dochodzić lub nie.

Jeśli nadal są problemy, spisz trzy przykłady (najlepiej nie starsze niż 24h) i przekaż zgłoszenie techniczne do BOK. W przykładzie zapisz numer wybierany, data i godzina próby połączenia.
Zgłoszenie możesz zrobić przez mój Orange/zgłoś sprawę choć jeśli zależy Ci na czasie sugerowałbym kontakt z działem technicznym infolinii 510100100.

Zespół Nasz Orange
  • 1124
  • 8038
  • 81

Problem z połączeniami do Gambii

Cześć @katenig:),

 

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał