Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem w telefonie samsung s4

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z internetem w telefonie samsung s4

mam: Smart Plan Halo II, włączony pakiet Nielimitowane połączenia LTE, bierzące wykorzystanie internetu: 0MB

 

punkt dostępu ustawiony zgodnie z opisem, po ustawieniu robiony był restart, ustawiałem też ipv4 - też nie działa, po włączeniu Danych komórkowych wogóle nie łaczy się z internetem

 

w czym może być problem?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie samsung s4

@adamg wybierz ręcznie operatora na Orange, ustaw jeden tryb pracy sieci, najlepiej 3G. Sprawdź w Mój Orange czy nie masz włączonej blokady streamingu. Jeśli to nie pomoże to dzwoń do BOK, może masz coś zablokowane?? Sprawdź również dokładnie czy wpisując ustawienia dostępu nigdzie jednak się nie pomyliłeś.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie samsung s4

@adamg wybierz ręcznie operatora na Orange, ustaw jeden tryb pracy sieci, najlepiej 3G. Sprawdź w Mój Orange czy nie masz włączonej blokady streamingu. Jeśli to nie pomoże to dzwoń do BOK, może masz coś zablokowane?? Sprawdź również dokładnie czy wpisując ustawienia dostępu nigdzie jednak się nie pomyliłeś.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z internetem w telefonie samsung s4

Mam telefon A3 Samsung i malem ten sami problem. Rozwiozanie problemu zrobyl my gosc w servisu (na Dw.Wilenski, poziom 0). Dziwne je ze problem jest razwiozani tak ze my gosc zrobyl zmienil kilka dania w panelu ''Access Point Names''. To znaci:

Name: internet

APN: internet

.....

.....

.....

APN protocol: IPv4

APN roaming protocol: IPv4

....

 

Mojim zdaniem to so tylko zmiane ktore gosc zrobyl. Po tih zmianah, zaczuwaj zmiane (potwierdz)....wyloncz/wloncz ''mobile data''....i internet dziala. Dziwnie, ale dziala.

 

Jak ktosz jescze ma ten sami problem prosze o kontakt i podam wencej informacija gdzie mogu to naprawic, nawet za darmo (lub poczastwowac chlopaka).

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie samsung s4

A co w przypadku gdy ktoś jest z drugiego końca Polski 😉 Zrób zrzut ekranu ze swoimi ustawieniami i.......możesz go tu opublikować. Chociaż myślę że my również byśmy Ci pomogli za free 😉

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z internetem w telefonie samsung s4

Prosze bardzo.

Screenshot_20161121-214018.pngScreenshot_20161121-214027.pngScreenshot_20161121-214037.png

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie samsung s4

Przepraszam za moje pytanie tak na otwartym forum?? Jesteś Polakiem Borko?? Po Twojej pisowni i zrzutach ekranu myślę że mamy wśród nas kolegę o korzeniach zagranicznych?? Jeśli tak to witamy bardzo gorąco 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Problem z internetem w telefonie samsung s4

Przepraszam, moj polski nie jest najlepszy. 🙂

 

Pochodzę z Serbii 😉

Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem w telefonie samsung s4

Nie ma za co przepraszać. Fajnie ze do nas dołączyłeś 🙂