Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu

Witam

 

Mam problem z doładowaniem telefonu na kartę poprzez dopisanie doładowania do rachunku.

Aktywowałem usługę w czwartek, na stronie www jest oznaczona jako aktywna, przy próbie doładowania wyskakuje błąd 500 i spróbuj ponownie.

W aplikacji MO usługa jest oznaczona jako nieaktywna i przy próbie zmiany - spróbuj ponownie.

Po kontakcie z orange- usługa włączona poprawnie, zgłoszono problem techniczny, czas na odpowiedź 72h.

Czy ktoś z Was jeszcze nie może doładować w ten sposób? 

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu

Może SMS-em się uda ?Z telefonu na abonament pod numer 8088. W treści SMS-a wpisz: DOLADUJ, kwotę doładowania oraz numer telefonu osoby, której chcesz doładować konto (np. DOLADUJ 50 510100100).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu

Karta na abo w routerze 250km ode mnie, chciałem doładować przez abo, żeby była jedna faktura, nie kombinować później przez bluemedia.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu

@biabim , skoro masz dostęp do neta, to po co się masz głowić, czy naprawią, bo nie działa doliczenie? Zrób wyjątek i doładuj przez bank np.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Problem z doładowaniem telefonu na kartę z abonamentu

Tak, wiem proste. Tylko kwestia żeby zostało doliczone do faktury, tyle. Żeby w jednym miesiącu nie było tak, a w drugim inaczej. Kwestia problemu nie tkwi w tym że nie mogę doładować, tylko w tym, że nie mogę doładować w taki sposób jaki chciałem. Pytam czy ktoś jeszcze ma taki problem czy tylko ja.