Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

Witam. W ramach abonamentu Orange Love mamy dwa telefony komórkowe, Internet oraz telewizję. W jednym telefonie mamy 10GB w drugim 5 GB. W tym z 5 GB po wykorzystaniu pakietu włącza się 100 GB LTE z ograniczoną prędkością. W tamtym miesiącu zauważyłam coś dziwnego w aplikacji Mój Orange. Otóż w okienku z pakietami internetowymi pojawiło się dodatkowe 3GB Internetu. Nie wiedziałam skąd się wzięło, nie dochodzilam tez tego. W tym miesiącu ponownie zauważyłam te 3GB, wykorzystałam już mój podstawowy pakiet 5GB i teraz zamiast jak zwykle lecieć z tego 100GB LTE leci z tego pakietu 3GB. Żadne oplaty nie sa naliczane, internet leci z pakietu  W aplikacji nie ma słowa o tym co to za pakiet. Zalogowalam się więc na stronę Orange, tam widnieje on podpisany jako Orange Free Net. Dlaczego nagle dostaliśmy jakiś wspólny Internet, którego wcześniej w abonamencie nie było? Obawiam się naliczania dodatkowych opłat, w umowie nie mieliśmy raczej nic takiego. W dodatku umowa trwa już 2 lata i nagle pojawia się ten pakiet. Czy ktoś tutaj na forum ma może jakiś pomysł dlaczego dostaliśmy taki pakiet i czy powinniśmy się zainteresować tym tudzież zgłosić, ponieważ w fakturze również nie widnieje nic takiego (Nie ma żadnej dodatkowej oplaty). Czy to jakaś wakacyjna promocja Orange? Bardzo prosiłbym o pomoc bo mnie to nurtuje, a na infolinię nie idzie się dodzwonic.

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

Za tą usługę nic nie płacisz > poczytaj 😉

Tak na marginesie nie zmieniałeś planu taryfowego czy nowej umowy nie brałeś, bo tak samo z siebie to się nie zrobiło.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Kejt24 , ja myślę, że to była zapowiedź pierwszej jaskółki, a potem spojrzyj  tutaj i na pdf Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?


@Anonimnapisał(-a)

@Kejt24 , ja myślę, że to była zapowiedź pierwszej jaskółki, a potem spojrzyj  tutaj i na pdf Emotikon: Szczęśliwy


To coś wrzucił to prepaid, jemu coś zmienili w abonamencie!

@Kejt24proponuję wyjaśnić sprawę w Poniedziałek, jakieś zmiany masz w abonamencie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

Dziękuje za odpowiedz.Nie, nie był zmieniany ani plan ani podpisywania umowa. Jedynie co to była aktualizowana umowa i podpisana z racji założenia światłowodu, ale to było rok temu. Stad tez moje pytanie obawy bo właśnie wychodzi na to, że zostało to samo z siebie włączone 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Kejt24 , wg tych zapisów, które Ci podrzuciłem, po doładowaniu nic nie musisz robić Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

Tylko, że to nie jest oferta na kartę, a abonament

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

To zmienia postać rzeczy.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

Podejrzewam pakiet 3GB na konto dla nowych  planów mobilnych, jest to błąd i jeżeli nie spełniasz warunków promocji z czasem zostanie Ci wyłączony 🙂 Jest bezpłatny i nie zostaniesz dociążona. Zastanawia mnie tylko opis jaki widzisz przy pakiecie, ale jeżeli byłby to free net miałabyś na fakturze numer usługi (wygląda jak numer komórkowy) i 5GB. W poniedziałek na chacie Ci to sprawdzą,  odnośnie tego pakietu 3GB jest sporo tematów na forum 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Net -dlaczego został włączony na moim koncie?

@Zoe@Kejt24  , a może dotyczy dodatkowego transferu w internecie mobilnym na abonament,  gdzie istnieje zapasowy pakiet danych, który jest automatycznie uruchamiany po wykorzystaniu limitu określonego w umowie – w ofercie podstawowej i optymalnej? To jest bardzo wygodne rozwiązanie.
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/13209/3ad6dd42-03e9-4f50-86ba-889db3ffb5e7.pdf
4.Jak działa –Pakiet danych na konto
1)Pakiet danych na konto przyznajemy na Konto abonenckie, na którym aktywna jest usługa Internet Mobilny. Oprócz usługi Internet Mobilny mogą go Państwo wykorzystać w ramach innych usług rozliczanych na tym samym Koncie abonenckim z następującymi Planami taryfowymi: Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Wspólny, Super Smart Plan, Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II, Smart Plan na rozmowy (Smart Plan Halo), Smart Plan (Smart Plan Multi), Smart Plan Mix, Delfin II w Orange (abonament), Pelikan II w Orange (abonament), Pantera II w Orange (abonament), Delfin w Orange (abonament), Pelikan w Orange (abonament), Pantera w Orange (abonament), Orange Abonament, Orange Free, Orange Free Net, Orange Free Set,LTE FreeNet, Internet LTE dla domu,Internet LTE 2w1, Orange Love Internet 4G, Orange Love Telefon komórkowy, Plan Komórkowy, Internet Domowy 4G, Plan Mobilny.