Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem: Internet dla firm - strefa internetu biurowego


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem: Internet dla firm - strefa internetu biurowego

Witam, mam pytanie - posiadam pakiet intenet dla firm i chcialem wyznaczyc strefe internetu biurowego, po rzekomym wlaczeniu jej - i po kilkugodzinnym odczekaniu (rowniez po wlaczeniu/wylaczeniu rootera) nie ma zadnej informacji czy usluga jest wlaczona badz nie. Ikona (wlaczony/wylaczony) sie nie pojawia. Na chwile obecna zurzycie tranferu wynosi okolo 10gb z 60gb. Jednak przy podpisywaniu umowy informowano mnie iż jest to nie 60gb a 500gb. Prosilbym o pomoc

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Problem: Internet dla firm - strefa internetu biurowego

Po pierwsze przeczytaj dokładnie umowę, po drugie przeczytaj regulamin, jest tam wiele ważnych informacji. Co do Twojego pytania - myślę że kontakt z BOK będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Nie mamy wglądu w Twoją ofertę. Najprawdopodobniej jest jakiś problem systemowy, więc.......


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

Problem: Internet dla firm - strefa internetu biurowego

Czesc 😉 niekoniecznie, powiem ci...

Jeżeli uruchomiłeś strefę to powinieneś otrzymać sms na router że strefa jest uruchomiona. Jeżeli go nie masz to jest jednoznacze z tym, że takiej strefy nie posiadasz. Jeżeli natomiast jest taki sms to trzeba sprawdzić współrzędne bo jeżeli po włączaniu strefy resetowałeś router i połączyłeś się w LTE to najprawdopodobniej strefę masz gdzieś w arabii saudyjskiej ponieważ szerokosć i długość geograficzna się wtedy zamieniają. dodatkowo sprawdź jeszcze raz wykorzystanie, może dane na stronie się nie zaktualizowały 😉

jak powiedział @Anonim możesz się skontaktować z BOK i możesz to zrobić za darmo przez aplikację Mój Orange oczywiście ;D


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem: Internet dla firm - strefa internetu biurowego

Może warto prześledzić czy wszystkie kroki zmierzające do wyznaczenia stefy zostały zrealizowane prawidłowo, opis na stronie http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004721396,article.html

 

natomiast regulaminy są tu: http://www.orange.pl/kid,4003445797,id,4004070824,article.html