Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48

Witam,

Ostatnio mój główny numer przeniosłem z T-Mobile do NJU.

Jestem zadowolony z wybranej sieci i Oferty ale pojawił się problem z brakiem wyświetlania prefiksu kraju przy połączeniach przychodzących.

 

W T-Mobile każde połączenie przychodzące było poprzedzane +48 jeśli ktoś dzwonił z Polski.

 

W Orange zazwyczaj nie ma tego prefiksu i wyświetla się sam numer XXXXXXXXX.

Jest to dla mnie uciążliwe z kilku powodów. Zapisując nowe kontakty muszę pamiętać aby dodać prefiks kraju gdyż często podróżuję za granicę i zapisywanie numerów z kierunkowym kraju ułatwia mi korzystanie z telefonu. Ostatnio zauważyłem że mój zestaw audio w samochodzie nie wyświetla nazwisk osób dzwoniących gdyż Orange wyświetla numer 9 cyfrowy XXXXXXXXX a w telefonie mam zapisane z +48.

 

Podróżując po Polsce zauważyłem że są miejsca niekoniecznie zlokalizowane przy granicy państwa w których +48 się pojawia. Raz jest raz nie. Wiem że to chyba zależy od województwa lub lokalizacji stacji bazowej.

 

Napiszcie czy u Was w miejscowości się pojawia prefiks czy nie.

Ja jestem z Łodzi i nie ma prefiksu, natomiast 60 km od miasta na granicy województw raz +48 jest raz nie ma.

 

Czy można u operatora zgłosić prośbę aby każde połączenie poprzedzał numer kierunkowy kraju ??

 

Pozdr

Baluu

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48

@BaluuJak masz teraz numer NJU to pytaj się tu https://www.njumobile.pl/obsluga/forum

U mnie w T-mobile nie mam problemu 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 9
  • 0

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48

@Anonim, Dziękuję, wiem że w T-Mobile zawsze się wyświetla +48, natomiast w Orange / NJU to loteria...

To czy się wyświetla prefiks nie zależy od rodzaju umowy Orange / NJU gdyż podróżuję z znajomymi mającymi Orange i sytuacja jest identyczna.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48

@BaluuTo zgłaszaj ten problem do BOK NJU/Orange 

Edit podobno w Plusie tez jest taki sam problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Prefix kraju przy połączeniach przychodzących +48

Nie ma takiej opcji by kontrolować format numeru w Orange/nju.