Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Internetu drastycznie spadła

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Witam, korzystam z oferty orange mobile i dzisiaj prędkość internetu spadła do poziomu, na którym nie da się z niego korzystać. Po sprawdzeniu przy pomocy Speed Testu okazało się, że wartości download i upload są bliskie 0Mb/s. Strony internetowe się ładują w nieskończoność, pobranie zdjęcia trwa około 4 minut. Próbowałem resetować router, nawet kilka razy, ponieważ z reguły to pomagało, jednak tym razem jestem bezsilny. Warto dodać, że nie wykorzystałem też limitu danych, nie dostałem informacji, a nawet gdyby tak było, to obecna wartość nie jest bliska do tej z umowy. Obecnie Internet działa tylko z nazwy, zaś zmniejszenie prędkości wystąpiło nagle.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Może mieć przecież usterkę, to tylko sprzęt, ja ostatnio 2 routery reklamowałem swoje, po 6 miesiącach używania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2808
  • 7009
  • 182

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Czyli to nie pierwszy raz ? Sprawdź SIM w innym urządzeniu.

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Czat i podpytaj co się dzieje, może jakaś Awaria.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Sprawdzałeś zasięg sieci mobilnej? Sygnał radiowy jest podatny na różne warunki pogodowe i propagacja sygnału może się zmieniać tzn. w miejscu w którym był dobry zasięg może przez pewien czas ulec pogorszeniu. Z reguły powinno w niedługim czasie znów wrócić do normy, ale jednak te kilkanaście/kilkadziesiąt godzin może być słabszy. Próbowałeś w innym miejscu (przestawić router) połączyć się z internetem mobilnym? 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Według routera zasieg jest maksymalny, sieć niby działa normalnie, co jednak się nie zgadza z rzeczywistościa
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Test szybkości na telefonie warto by zrobić, ewentualnie coś z routerem jest nie tak.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Prędkość na telefonie jest normalna, jednak nie chce mi się wierzyć, że jest to problem z routerem bo takie problemy mogłyby wystąpić po resecie/wyłączeniuwyłączeniu a nie nagle w trakcie działania, nie nastąpiło rozłaczenie, po prostu prędkość spadła.
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu drastycznie spadła

Może mieć przecież usterkę, to tylko sprzęt, ja ostatnio 2 routery reklamowałem swoje, po 6 miesiącach używania.