Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

Hej, mam pytanie, gdy juz przebywam dluzej za granica, sa mi naliczane dodatkowe oplaty 3gr/mb z tytulu polityki uczciwego korzystania, to w jaki sposob moge sprawdzac ilosc wykorzystanego platnego internetu? Jest jakis kod/sms na to?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

Jeśli masz naliczonego 3gr/mb, to już nie masz żadnych limitów.
A to oferta na kartę czy na abonament?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

Abonament, chodzi o to jak sprawdzić ile w danej chwili wykorzystałem internetu oprocz sprawdzania w moj orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

Najprościej chyba w telefonie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

A czy znacie jakiś kod lub sms, ktorym mozna sprawdzac? bo to w sumie dla starszej osoby

Anonim

Nie dotyczy

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?


kkomandoss napisał(-a):

A czy znacie jakiś kod lub sms, ktorym mozna sprawdzac? bo to w sumie dla starszej osoby


@kkomandoss, tyle i aż tyle wyszukałem: jeśli jesteś w roamingu stan konta sprawdzisz: poprzez krótki kod *103*# (korzystanie z kodu jest bezpłatne) w niektórych ofertach. Połączenia z internetem są rozliczane jak w kraju z uwzględnieniem limitów GB wskazanych w Cenniku usług w roamingu dla wybranych planów taryfowych. Poczytaj FUP w roamingu. W rozwinięciu cenniki.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?

@kkomandoss, a sprawdzales co ci wyskoczy po wyslaniu "ILE" na 8095 ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Roaming 3gr/mb jak sprawdzic ilosc wykorzystanego internetu?


@kkomandoss napisał:

A czy znacie jakiś kod lub sms, ktorym mozna sprawdzac? bo to w sumie dla starszej osoby


[edit] Ja od dzisiaj jestem w Planie Komórkowym i tam w Cenniku można przeczytać, że: "W każdej chwili możliwe jest sprawdzenie środków dostępnych w ramach Kwoty abonamentu oraz wydatków wykraczających poza tę Kwotę poprzez wysłanie SMS-a pod numer 80189, w treści SMS-a wpisując komendę POWIEDZ ILE (SMS bezpłatny)". Pytanie: z jakiego planu Ty korzystasz? 🙂

 

▬▬▬

Przy okazji mała prośba: jeśli któraś z wyżej wymienionych podpowiedzi była dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.