Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia z Apps Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Powiadomienia z Apps Orange

Wyłączyłem w aplikacji możliwość powiadomień z uwagi na nękający charakter smsów. Jak nie cybertarcza, to ochrona telefonu i nawet pogubiłem się, czy ma to jakikolwiek związek z Gdzie jest dziecko, albo ogólnie z bliskimi osobami. Sami oceńcie, bo ja tego nie ogarniam.Apps usługi.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Powiadomienia z Apps Orange

@bronzub 

Powiadomienia możesz wyłączyć. Ale SMSy? Niby dlaczego miałyby przychodzić? Czyżbyś coś zamówił? Zawsze ostrzegałem: ta apka to prawdziwe pole minowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Powiadomienia z Apps Orange

@bronzub czy to nie jest przypadkiem powiadomienie z aplikacji, a nie SMS?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Powiadomienia z Apps Orange

@bronzub 

Powiadomienia możesz wyłączyć. Ale SMSy? Niby dlaczego miałyby przychodzić? Czyżbyś coś zamówił? Zawsze ostrzegałem: ta apka to prawdziwe pole minowe.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Powiadomienia z Apps Orange

@j131 , zgodzę się z Tobą, gdyż wielu, w tym również ja, w przeszłości mieliśmy "jazdy z apps. Powiadomienia wyłączyłem, zaś samej appki nie można odinstalować, tylko wymusić zatrzymanie. Ale jak się ma telefon z brandem Orange, to podejrzewam zakłócenia w działaniu telefonu. Mogę się mylić, gdyż nie testowałem. @ketrasaArtur , być może mylę pojęcie powiadomienia z smsem, bo jakoś nie zwróciłem uwagi na charakter powiadomień, gdyż kasuję na bieżąco wszystkie bzdety. Nie omieszkam włączyć ponownie powiadomień i zobaczę co i jak😊 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia z Apps Orange

@bronzub  dla porządku, podaj wersję appki.  Wydaje się jednak, że to było powiadomienie z Mój Orange...  Tylko nie bardzo wierzę, że dostałeś przy wyłączonych w niej powiadomieniach. Możliwe jest żeby był to SMS w sytuacji gdy chcąc korzystać z ulgi w abo, masz zgody marketingowe. 

 

Update. 

przyjrzałem się jeszcze raz wstawionemu obrazkowi... wygląda to na kolejny krok w aktywacji aplikacji - usługi, gdzie trzeba podać numer telefonu objęty "kontrolą"... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Powiadomienia z Apps Orange

@Misiek62 , pewnie masz na myśli wersję Apps Orange, więc mam 5.0.4. Miałem wówczas włączone powiadomienia i wyłączyłem dopiero po tym obrazku. Obecnie włączyłem ponownie, by zobaczyć, co się będzie działo. Pewnie jakbym podał numer, to od strzału wzięliby go pod "swoje skrzydełka" (jako usługę). Przecież, ile to kłopotów mieli użytkownicy z Gdzie jest dziecko, mimo, iż się zarzekali, że nie włączali?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Powiadomienia z Apps Orange

Mam to! Niedługo musiałem czekać na "zastawioną pułapkę", by przekonać się o namolności Apps Orange. Oczywiście, po zrobieniu screenów, "zakręciłem kurek" z powiadomieniami. @ketrasaArtur , jednak to nie sms, tylko powiadomienie. Próbowałem zgłębić co nieco, ale ekran smartfona jest dla mnie minimalistyczny, a ciągłe powiększanie jest dokuczliwe. To wygląda, jak macki ośmiornicy, lecz zakładki cennik nie "odpaliłem". Tu dziecko, tam rodzina, a jak dokładnie przyjrzeć się tym jpg, to różne ścieżki prowadzą do celu, byleby ten cel został osiągnięty.Screenshot_20221014-1339.jpg2 br.JPG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia z Apps Orange


@bronzubnapisał(-a)

@Misiek62 , pewnie masz na myśli wersję Apps Orange, więc mam 5.0.4. Miałem wówczas włączone powiadomienia i wyłączyłem dopiero po tym obrazku. Obecnie włączyłem ponownie, by zobaczyć, co się będzie działo. Pewnie jakbym podał numer, to od strzału wzięliby go pod "swoje skrzydełka" (jako usługę). Przecież, ile to kłopotów mieli użytkownicy z Gdzie jest dziecko, mimo, iż się zarzekali, że nie włączali?


@bronzub Zapomniałem, że u Ciebie ta "bestia" siedzi, i że już z nią, albo przez nią walczyłeś z GJD... Mi wystarcza, do "testowania" cierpliwości, samo MO i jej propozycje "dla mnie". Przez to czasem się nawet nie zaloguję raz w miesiącu i rabatu niet...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Powiadomienia z Apps Orange

@Misiek62 , mam jeszcze zrzuty, co ta appka może i komu co sprzeda, ale jakimś cudem (sam nie wiem jak to zrobiłem), w dual SIM już mam tylko jedną bestię. Drugą pewnie wywaliłem, ale ja tak szybko nie dam się nabrać na te ich sztuczki....chyba po procentach😀 Tamte opisy zostały obecnie poszerzone o nowe treści i zmodyfikowane usługi. Trzeba uważać i być czujnym, jak się nie chce czegoś😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Powiadomienia z Apps Orange

No tak @bronzub , czytanie - uważne, zanim się coś kliknie, to podstawy.