Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

@Kamyk2703 https://www.orange.pl/view/roaming pod tym odnośnikiem znajdziesz wszystkie szczegóły. Jak rozmowa była na odległość, to mogłeś od niej odstąpić (dotyczy tylko umowy na osobę indywidualną), jeżeli nie spełniała twoich oczekiwań. Pamiętaj natomiast, że rozmowy nie możesz udostąpniać, jeżeli podczas rozmowy Doradca nie dał na to zgody.

 

Możesz również złożyć reklamację. Jednakże jeżeli w Twoim planie nie ma minut w roamingu, to zgodnie z regulaminem wszystko będzie działać i nikt ich tam nie doda. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Nie do końca rozumiem odp wcześniej miałem 400min w tym abonamencie są 3 numery i jeden z nich jest co chwile za granicą.
Na tym numerze wcześniej były minuty po zmianach miało być bez limitu a nie jest pani w rozmowie kilku krotnie powtarza że dla tego numeru za granicą nie ma limitu minut i przez okres trwania umowy nie zostanie nic naliczone z tego tytułu.
Więc czemu mam płacić skoro to był jedyny powód zmiany starej umowy!
Jeśli będą naliczane minuty sprawa wraz z nagraniem trafi w odpowiednie ręce bo nie pozwole żeby ktoś bezkarnie mnie oszukiwał.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Na forum bez tej rozmowu nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to co napisałeś. W linku który podałem wyżej są podane regulaminy i co to jest Polityka Uczciwego Korzystania, oraz kiedy są naliczane opłaty. Po tym co opisałeś obecnie są Ci naliczane opłaty. Dlatego warto sprawdzić nazwę planu, po czym zobaczyć w cennik na podanej stronie: http://orange.pl/roaming


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Złóż reklamację. Ale przemyśl strategię jak przedstawić oczekiwania. Bo w nowej ofercie nie ma 400 minut na roaming. Więc albo pozwolą Ci zerwać lojalke albo przywrócić stary plan lub coś innego więc czasem może się to średnio opłacać

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Jeżeli wczesniej miałem 400min a teraz mam płacić za każdą jedną to chce zrezygnować proste.
A jeśli orange nie będzie chciało anulować umowy to rozdmucham sprawe o naciąganiu klientów !!!
Na początku jest zawsze info pani/pan mówi że rozmowa jest nagrywana wiec klient sobie myśli spoko wrazie W wszystko jest ale gdy wychodzi coś nie tak wtedy w Orange mówią że rozmowy są nagrywane LOSOWO! I akurat Pana rozmowy nie nagrało sorry nie masz jak udowodnić , teraz będzie inaczej cała rozmowa a było ich trzy jest nagrana!
Wychodzi na to że pani kłamała jak z nut a prawdziwa była tylko kwota i telefony.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Nie są nagrywane losowo. Tylko jeśli umowę potwierdziłeś podpisem to rozmowa nie jest wiążąca. Przed wejściem w życie aneksu jest czas na rezygnację i przy umowie z telefonem 14 dni
na odstąpienie. Owszem można się powołać na zapisy kodeksu cywilnego co do wprowadzania w błąd. Tak naprawdę ciężko ocenić jak przebiegała rozmowa. Sprzedawcy w każdej firmie mówią językiem korzyści ale nie powinni wprowadzać w błąd. Określenie które jest używane można różnie interpretować "nic się nie zmieni". Zasady FUP są takie same. Tylko stara taryfa dawała coś więcej poza FUP. Tu naprawdę trzeba dobrze sformułować reklamację.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

14 dni tak ale w ciągu tego czasu nie jesteś w stanie zwerifikować tego co pani powiedziała plniewasz tam pisze do 3 tyg za granicą a to już 21 dni.
Umowa weszła w życie 13stego maja a 3 czerwca otrzymałem sms o znanej treści . Zobaczymy jak Orange do tego podejdzie bo to jawne wprowadzanie w błąd(bez limitu przez cały okres to bez limitu a nie przez 3 tyg.) Rozmowa z konsultanką ciągle idzie w tym kierunku odnośnie rozmów z norwegi do Pl i zapewnia kilku krotnie że tak będzie jak mówi.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Wg mnie akurat tą sytuację jesteś w stanie sprawdzić. Dostajesz papiery w których to jest. Niektóre sytuacje można na różne strony interpretować.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

O czym my gadamy podczas rozmowy Pani zostaje dwa razy spytana po polityke uczciwego ..... i mówi że w tej sytułacji mnie to nie bedzie dotyczyć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Polityka uczciwego korzystania z roamingu.

Tu na forum i tak nikt nie sprawdzi przebiegu rozmowy.