Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

Witam.

Właśnie dowiedziałem się że w abonamencie (Love) Operator zwiększył pakiet GB z 5 do 7.

Kilka dni temu podpisałem umowę i mam 5 GB. W umowie nie ma informacji ile mam GB miesięcznie. Czy zwiększenie pakietów dotyczy tylko nowych klientów czy również obecnych?

Tak samo Światłowód - mam 1000/100. Czy obecnym użytkownikom zwiększy się upload do 300 Mbps?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

Wszyscy co podpisali umowy przed 18.06 pozostają z umowami bez zmian. Obecnym użytkownikom nie podniesiono uploadu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

Wszyscy co podpisali umowy przed 18.06 pozostają z umowami bez zmian. Obecnym użytkownikom nie podniesiono uploadu.

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

@krzem, czy powyższe odpowiada na pytanie? W cenniku nie masz podanej informacji o ilości pakietu? W Mój Orange zapewne też jest informacja. Jeżeli sprawa rozwiązana, to śmiało oznacz odpowiedź jako rozwiązanie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

Szkoda tylko że "nie załapałem się". Podpisałem umowę ledwie kilkanaście dni wcześniej 😕

Na mojej umowie nie ma informacji odnośnie ilości GB w pakiecie komórkowym ani uploadu na światłowodzie. Miałem więc nadzieję że...może...

Anonim

Nie dotyczy

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

I tak masz dobrze, ja podpisałem w ostatni piątek przed wprowadzeniem nowej oferty i nie mogę nic zrobić 😂😂

Tu akurat na minus dla Orange, ale cóż. Podpisaliśmy? Tak. Więc nie ma co narzekać, mamy to na co się godziliśmy 😉 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

W zasadzie tak ale... nie mam info na umowie o konkretnej ilości GB. 

Posiadając Światłowód 600 Mbit zostało mi podniesione do 1 Gbit, stąd była nadzieja... zwłaszcza że Orange słynie z podwyższania lub dokładania miłych dodatków 🙂

Tym razem tak się nie stało.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

@krzem @Anonim Macie możliwość idźcie do salonu i poproście o aneks do umowy. Jedyny minus to, że umowa przedłuży się na 24mc od dnia aneksu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

Czy ktoś może potwierdzić powyższą informację? W sumie byłoby to dla takich osób jak ja ciekawe rozwiązanie, jak i dla operatora bezstratne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

To zależy od tego co konfigurator wskaże pracownikowi po zalogowaniu na Waszą usługę.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Podniesienie prędkości w Love Światłowód+telefon

@krzem @Piotrekk85 Mój znajomy z tak zrobił na infolini ninby się nie dało, ale po pójściu do salonu udało się ( Umowa była od marca 2019 do marca 2021) po zrobieniu aneksu w salonie przedłużyło to ja do lipca 2021 i spowodowało zwiększenie prędkości. Więc z umową z czerwca też nie powinno być problemów.